Quote (Lua @ Mon, 9 Apr 2007, 17:53)
Quote (pugacov @ Mon, Apr 9 2007, 03:03pm)
Quote
zámìr nedodržovat vìci které si sám øekl
osobnì bych øekl že timpádem se ti nedá vùbec vìøit když nìco øekneš a pak to porušíš xd
podle mì tohle nemá s tímto topicem nic spoleèného což je ot nebo dobrý spamm
takže plz piš radši pms a já si je možná pøeètu
neni to tak davno co si hlasal ze jakmile dosahnes nakyho poctu postu tak uz to zabalis.
kolikrát ti to mam øíkat když neumíš èist tak je to tvùj problém mìl by ses nauèit používat oèi nebo mozek jedno z toho oèividnì nefunguje tak jak má
psal sem že 2k posts je jeden ze tøí cílù hele pokud umíš poèítat kolik cílù zbývá?ANO správnì zbývají dva
tak pouzij EDIT, a jeste odpovez na muj post, ja bohuzel cist umim a at se snazim seè mi sily staci, nemuzu najit tvoje kamarady :'(
edit:
ja bych se rad dozadal i toho aby ty jsi se naucil cist a precetl si muj post, ja vim, je to tvuj problem, ze cist neumis, nebo ze se bojis pravdy, ale asi mam pravdu ja, ze ANO? :> to ze tu umis stale omilat ty samy sracky, jaky mas cile atd, tady to neni filozofickej krouzek, sorry luo, ale je znat ze jsi do nejakyho zacal chodit
This post was edited by unknown_spirit on Apr 9 2007 11:03am