d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > ÄŚeskĂ© a SlovenskĂ© > Znáte Někoho S Huge Fgs ? :) > T_T
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Mar 26 2007 12:55am
Quote (Sobcz @ Mon, Mar 26 2007, 06:07am)
Quote (fifky-OVA @ Fri, Mar 23 2007, 10:50pm)
Quote (undead_lord @ Fri, Mar 23 2007, 09:35pm)
na velikosti nezalezi kdyz se dva maji radi


tj slovo chlapa


ne to je slovo zoufalce biggrin.gif


nj, kazdy nema petadvaceti centimetrovou klobasku jako ty tongue.gif
Member
Posts: 45,755
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,922.88
Mar 26 2007 02:24am
Quote (z3r0. @ Mon, Mar 26 2007, 04:22am)
vyste chytri...

nejdrazsi veci: rare/craft ale nekdy je drahy i magic (berserkers slayer guard of whale +2barb +3bo +3ww +3speed (+3 muze byt nahodne) 100life 2sox) ale to bohuzel nikdo na serveru nema, jako dalsi priklad zde stoji uvest matyskuv "imps eye" ktery onehdy mohl prodat za nehoraznou sumu, jenze on ne a radsi to pujcil kolegovi z prace, ktery dostal ban za nejaky mh nebo co a snim prisel i o tu vzacnou vecicku)



to byla ta legendarni 2 sox bliz orb? ^^

Quote (IqLimited @ Mon, Mar 26 2007, 06:55am)
Quote (Sobcz @ Mon, Mar 26 2007, 06:07am)
Quote (fifky-OVA @ Fri, Mar 23 2007, 10:50pm)
Quote (undead_lord @ Fri, Mar 23 2007, 09:35pm)
na velikosti nezalezi kdyz se dva maji radi


tj slovo chlapa


ne to je slovo zoufalce biggrin.gif


nj, kazdy nema petadvaceti centimetrovou klobasku jako ty tongue.gif


je videt po cem touzite smile.gif

This post was edited by undead_lord on Mar 26 2007 02:25am
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Mar 26 2007 05:13am
Quote (undead_lord @ Mon, Mar 26 2007, 08:24am)
Quote (z3r0. @ Mon, Mar 26 2007, 04:22am)
vyste chytri...

nejdrazsi veci: rare/craft ale nekdy je drahy i magic (berserkers slayer guard of whale +2barb +3bo +3ww +3speed (+3 muze byt nahodne) 100life 2sox) ale to bohuzel nikdo na serveru nema, jako dalsi priklad zde stoji uvest matyskuv "imps eye" ktery onehdy mohl prodat za nehoraznou sumu, jenze on ne a radsi to pujcil kolegovi z prace, ktery dostal ban za nejaky mh nebo co a snim prisel i o tu vzacnou vecicku)



to byla ta legendarni 2 sox bliz orb? ^^

Quote (IqLimited @ Mon, Mar 26 2007, 06:55am)
Quote (Sobcz @ Mon, Mar 26 2007, 06:07am)
Quote (fifky-OVA @ Fri, Mar 23 2007, 10:50pm)
Quote (undead_lord @ Fri, Mar 23 2007, 09:35pm)
na velikosti nezalezi kdyz se dva maji radi


tj slovo chlapa


ne to je slovo zoufalce biggrin.gif


nj, kazdy nema petadvaceti centimetrovou klobasku jako ty tongue.gif


je videt po cem touzite smile.gif


paráda .... ale rád bych zachoval původní téma topicu wink.gif
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Mar 26 2007 02:28pm
pozri si profil Azgul^a on tam ma top 10 s fgs





edit> tak uz nema musel to zmenit posledny vikend v piatok to este mal sad.gif

This post was edited by AcedraC on Mar 26 2007 02:29pm
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Mar 27 2007 03:55am
Quote (z3r0. @ Mon, Mar 26 2007, 04:22am)
vyste chytri...

nejdrazsi veci: rare/craft ale nekdy je drahy i magic (berserkers slayer guard of whale +2barb +3bo +3ww +3speed (+3 muze byt nahodne) 100life 2sox) ale to bohuzel nikdo na serveru nema, jako dalsi priklad zde stoji uvest matyskuv "imps eye" ktery onehdy mohl prodat za nehoraznou sumu, jenze on ne a radsi to pujcil kolegovi z prace, ktery dostal ban za nejaky mh nebo co a snim prisel i o tu vzacnou vecicku)


jj presne tak ... tak Matysek mel takovych kousku vice:-)

on ho chtel vymenit prave za ten "berserkers helm" (myslim podobnou ikdyz ne tak perfekt mel Haag old ep hrac)

jinak to byl pokud vim best blizz orb na realmu:

2soso
20fc
3blizz
3cm
90mana
2sox
....
na nejakem serveru byl tusim i bugged 6sox WF k mani za 40k (ale to nemam potvrzene)
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Jinak nejdrazsi vec co se prodala na Europe (aspon pokud vim) je jistej rare GMB ~ doted nej na realmu (ale to nikdy nevite ze)

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=3483047&f=262&st=0

Jinak nejdrazsi vec by urcite byla eth rare BA...

eth 450ed 40ias 20max 2sox self reapair



This post was edited by Rakiii on Mar 27 2007 04:01am
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Mar 27 2007 04:19am
Quote (Rakiii @ Tue, Mar 27 2007, 09:55am)
Quote (z3r0. @ Mon, Mar 26 2007, 04:22am)
vyste chytri...

nejdrazsi veci: rare/craft ale nekdy je drahy i magic (berserkers slayer guard of whale +2barb +3bo +3ww +3speed (+3 muze byt nahodne) 100life 2sox) ale to bohuzel nikdo na serveru nema, jako dalsi priklad zde stoji uvest matyskuv "imps eye" ktery onehdy mohl prodat za nehoraznou sumu, jenze on ne a radsi to pujcil kolegovi z prace, ktery dostal ban za nejaky mh nebo co a snim prisel i o tu vzacnou vecicku)


jj presne tak ... tak Matysek mel takovych kousku vice:-)

on ho chtel vymenit prave za ten "berserkers helm" (myslim podobnou ikdyz ne tak perfekt mel Haag old ep hrac)

jinak to byl pokud vim best blizz orb na realmu:

2soso
20fc
3blizz
3cm
90mana
2sox
....
na nejakem serveru byl tusim i bugged 6sox WF k mani za 40k (ale to nemam potvrzene)
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Jinak nejdrazsi vec co se prodala na Europe (aspon pokud vim) je jistej rare GMB ~ doted nej na realmu (ale to nikdy nevite ze)

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=3483047&f=262&st=0

Jinak nejdrazsi vec by urcite byla eth rare BA...

eth 450ed 40ias 20max 2sox self reapair

uz jsem myslel, ze si tohohle topicu nevsimnes biggrin.gif
Member
Posts: 2,010
Joined: Oct 14 2005
Gold: 26.00
Mar 27 2007 04:43am
Quote (Rakiii @ Tue, Mar 27 2007, 09:55am)


jinak to byl pokud vim best blizz orb na realmu:

2soso
20fc
3blizz
3cm
90mana
2sox


Taky jsem mel moznost videt ten orb "na zivo" smile.gif

This post was edited by melcz on Mar 27 2007 04:44am
Member
Posts: 45,755
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,922.88
Mar 27 2007 05:15am
Quote (melcz @ Tue, Mar 27 2007, 10:43am)
Quote (Rakiii @ Tue, Mar 27 2007, 09:55am)


jinak to byl pokud vim best blizz orb na realmu:

2soso
20fc
3blizz
3cm
90mana
2sox


Taky jsem mel moznost videt ten orb "na zivo" smile.gif


jsem videl jenom na obrazku na epu sad.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll