d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > ÄŚeskĂ© a SlovenskĂ© > Slovenský A Český Trade Topic > repost
Prev14567826Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,890.88
Mar 20 2007 02:40am
shanim lvl service 1-89 ESCL

unstated unskilled all anyas all quests sks

PM

(do 2 ., 3 dnu max)

This post was edited by undead_lord on Mar 20 2007 02:40am
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 20 2007 04:13am
Quote (M0f0 @ Mon, Mar 19 2007, 06:52pm)
Quote (fifky-OVA @ Mon, 19 Mar 2007, 15:29)
Quote (M0f0 @ Mon, Mar 19 2007, 02:05pm)
Quote (fifky-OVA @ Sun, 18 Mar 2007, 19:26)
Quote (Esantin @ Sun, Mar 18 2007, 06:23pm)
Quote (fifky-OVA @ Sun, Mar 18 2007, 06:14pm)
Quote (Esantin @ Sun, Mar 18 2007, 06:06pm)
Quote (fifky-OVA @ Sun, Mar 18 2007, 06:00pm)
Quote (Esantin @ Sun, Mar 18 2007, 05:59pm)
asi mozná zacnu taky mfovat biggrin.gif


leda ze by jsi mel cheaty.. jinak to nema cenu


mf char mam, v single hre to nema cenu, si sezenu cdkeye a zkusim to s vice charama, potom to mozna pude
ale stejne asi radsi budu expit ^


nejlepe by jsi udelal kdyby jsi skoncil jako ja wink.gif mfovani je na picu


ee hraju uz docela dlouho a porad me to bavi biggrin.gif
a je pravda ze na mf seru smile.gif


me to taky bavilo.. ale kdyz jsem cely den jen mfil a nic nenachazel vysral jsem se na to.. wink.gif


no ja mam tiez pocit ze kazdy char ma nejaky mf "counter" a po urcitej dobe uz mu proste prestanu padat aj priemerne veci...


jak by mi mohlo neco prestat kdyz to u me ani nezacalo? biggrin.gif


sad.gif


smutne ze? smile.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 22 2007 09:40am
Quote (Charoncz @ Sun, Mar 18 2007, 02:02pm)
MMbot je safe protoze simuluje klikani mysi & stisky klaves (jini boti se infikuji do d2 a volaji primo interni funkce - pr. cast lightning atd.) a blizz proste nemuze poznat jestli klika bot nebo clovek... jinak pokud to chcete zkusit a neporadite si s tim sami -> pm kukloprdos (je to slovak a dost se podili na rozsirovani toho mmbota)


Neznate plz nekdo nekoho kdo toho bota ma?
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Mar 22 2007 12:06pm
Quote (fifky-OVA @ Thu, Mar 22 2007, 03:40pm)
Neznate plz nekdo nekoho kdo toho bota ma?


To neznám, ale na tom webu je docela dobrej návod.

Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,890.88
Mar 22 2007 04:00pm
Quote (fifky-OVA @ Thu, Mar 22 2007, 03:40pm)
Quote (Charoncz @ Sun, Mar 18 2007, 02:02pm)
MMbot je safe protoze simuluje klikani mysi & stisky klaves (jini boti se infikuji do d2 a volaji primo interni funkce - pr. cast lightning atd.) a blizz proste nemuze poznat jestli klika bot nebo clovek... jinak pokud to chcete zkusit a neporadite si s tim sami -> pm kukloprdos (je to slovak a dost se podili na rozsirovani toho mmbota)


Neznate plz nekdo nekoho kdo toho bota ma?


ja ho mel a pouzil jsem ho. Viz OoIIiIIiIiiIliiIoO sorcka smile.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Mar 22 2007 04:02pm
Quote (undead_lord @ Thu, 22 Mar 2007, 23:00)
Quote (fifky-OVA @ Thu, Mar 22 2007, 03:40pm)
Quote (Charoncz @ Sun, Mar 18 2007, 02:02pm)
MMbot je safe protoze simuluje klikani mysi & stisky klaves (jini boti se infikuji do d2 a volaji primo interni funkce - pr. cast lightning atd.) a blizz proste nemuze poznat jestli klika bot nebo clovek... jinak pokud to chcete zkusit a neporadite si s tim sami -> pm kukloprdos (je to slovak a dost se podili na rozsirovani toho mmbota)


Neznate plz nekdo nekoho kdo toho bota ma?


ja ho mel a pouzil jsem ho. Viz OoIIiIIiIiiIliiIoO sorcka smile.gif


nech je zem lahka ? biggrin.gif r.i.p. ? biggrin.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 23 2007 04:13am
Quote (undead_lord @ Thu, Mar 22 2007, 10:00pm)
Quote (fifky-OVA @ Thu, Mar 22 2007, 03:40pm)
Quote (Charoncz @ Sun, Mar 18 2007, 02:02pm)
MMbot je safe protoze simuluje klikani mysi & stisky klaves (jini boti se infikuji do d2 a volaji primo interni funkce - pr. cast lightning atd.) a blizz proste nemuze poznat jestli klika bot nebo clovek... jinak pokud to chcete zkusit a neporadite si s tim sami -> pm kukloprdos (je to slovak a dost se podili na rozsirovani toho mmbota)


Neznate plz nekdo nekoho kdo toho bota ma?


ja ho mel a pouzil jsem ho. Viz OoIIiIIiIiiIliiIoO sorcka smile.gif


a nasel ti neco?
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 23 2007 05:01am
Quote (otko @ Fri, 23 Mar 2007, 00:02)
Quote (undead_lord @ Thu, 22 Mar 2007, 23:00)
Quote (fifky-OVA @ Thu, Mar 22 2007, 03:40pm)
Quote (Charoncz @ Sun, Mar 18 2007, 02:02pm)
MMbot je safe protoze simuluje klikani mysi & stisky klaves (jini boti se infikuji do d2 a volaji primo interni funkce - pr. cast lightning atd.) a blizz proste nemuze poznat jestli klika bot nebo clovek... jinak pokud to chcete zkusit a neporadite si s tim sami -> pm kukloprdos (je to slovak a dost se podili na rozsirovani toho mmbota)


Neznate plz nekdo nekoho kdo toho bota ma?


ja ho mel a pouzil jsem ho. Viz OoIIiIIiIiiIliiIoO sorcka smile.gif


nech je zem lahka ? biggrin.gif r.i.p. ? biggrin.gif


lets see you donate sucker wink.gif
Jeste jsem se nevzdal bitvy o misto v iqlimited sign wink.gif
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Mar 26 2007 12:16am
Quote (IqLimited @ Mon, Mar 12 2007, 07:19pm)
Offer place and space for advertisment in my sign happy.gif
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,890.88
Mar 26 2007 04:03am
nw 20/5 a ormus bliz 20/5

escl pm me .)
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev14567826Next
Closed New Topic New Poll