Quote (undead_lord @ Mon, Mar 5 2007, 07:20pm)
Quote (undead_lord @ Thu, Mar 1 2007, 02:52pm)
edit atm jsou prihlaseni:
undead_lord - nedele
Sobcz - streda
Hero_cz - kdykoli
MrReaper - nedele
sapier - nedele
fifky-ova
mike de sade - streda
kutler kdykoli
Vidim to tak na na nedeli za 18.3 okolo 14:00
co vy na to?
pro me dobry cas
jinak ja bych byl taky radsi pro tvt
This post was edited by Kutler on Mar 6 2007 04:18pm