Quote (Sobcz @ Sun, 22 Oct 2006, 22:44)
Quote (MrReaper @ Sun, Oct 22 2006, 08:37pm)
Quote (Sentinel4 @ Sun, 22 Oct 2006, 19:59)
killer ma hezci banner nez sob !
mì to pøijde stejný

já bych si takovou (pardon ze to tak musim rict) picu do signu nedal
já jo

sice te ve vedlejsim topicu branim ale po tomhle musim uznat ze jsi fakt guma

nechces si tam dat rovnou helenku vondrackovou ktera ma jenom o dve plastiky vic nez dada a jenom o 4 plastiky min nez Cher nebo Micheal Jackson