d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > ÄŒeské a Slovenské > .:. Slovenský A Èeský Price Check .:. > feel free to post
Prev14567825Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Feb 25 2007 12:08pm
ESCL

spirit monarch 35fc
viper 35 (low upped or non upped)
arach low
Member
Posts: 45,756
Joined: Apr 10 2006
Gold: 148,922.88
Feb 25 2007 12:21pm
Quote (Esantin @ Sun, Feb 25 2007, 06:08pm)
ESCL

spirit monarch 35fc
viper 35 (low upped or non upped)
arach low


viper 15-20 fg nonuped
12-13.5 fg uped
arach 10 - 15 fg
spirit 20 fg ~
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Feb 26 2007 04:47am
Quote (Esantin @ Sun, 25 Feb 2007, 19:08)
ESCL

spirit monarch 35fc
viper 35 (low upped or non upped)
arach low


mam viper 47 919 def niekde, ked mas zaujem tak pm, aj tak by som mal pozret co mi zase expirlo tongue.gif
Member
Posts: 1,828
Joined: Nov 7 2006
Gold: 0.00
Feb 26 2007 01:42pm
za kolik byste byli ochotni nechat jit mary 29 a 30? mam je oboje selffound, lec nemnoho lidi mi veri, zeano. nabizel jsem vsemozne dupe testy, ale max bid sem dostal 60fg, za ktere se mi ani jeden opravdu nechce nechat jit. tim spis kdyz sem rozjel hammerdina a tam je mara proste k nezaplaceni.. (fcr nereste, mam wiz spike a vipermagi, poridim spirita a sem za vodou..)
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Feb 26 2007 02:20pm
Quote (vine @ Mon, Feb 26 2007, 08:42pm)
za kolik byste byli ochotni nechat jit mary 29 a 30? mam je oboje selffound, lec nemnoho lidi mi veri, zeano. nabizel jsem vsemozne dupe testy, ale max bid sem dostal 60fg, za ktere se mi ani jeden opravdu nechce nechat jit. tim spis kdyz sem rozjel hammerdina a tam je mara proste k nezaplaceni.. (fcr nereste, mam wiz spike a vipermagi, poridim spirita a sem za vodou..)


vipermagi na hammerdinovi ? ^^ a kde vemes tele ? bez toho je nepouzitelnej .. mno taky bys moh rict esli sou ty mary na SCL/SCNL/HCL .. a mozna bych ti moh pomoct s tim prodat je za vetsi obnos. wink.gif
Member
Posts: 1,828
Joined: Nov 7 2006
Gold: 0.00
Feb 26 2007 02:33pm
Quote (Sobcz @ Mon, 26 Feb 2007, 21:20)
Quote (vine @ Mon, Feb 26 2007, 08:42pm)
za kolik byste byli ochotni nechat jit mary 29 a 30? mam je oboje selffound, lec nemnoho lidi mi veri, zeano. nabizel jsem vsemozne dupe testy, ale max bid sem dostal 60fg, za ktere se mi ani jeden opravdu nechce nechat jit. tim spis kdyz sem rozjel hammerdina a tam je mara proste k nezaplaceni.. (fcr nereste, mam wiz spike a vipermagi, poridim spirita a sem za vodou..)


vipermagi na hammerdinovi ? ^^ a kde vemes tele ? bez toho je nepouzitelnej .. mno taky bys moh rict esli sou ty mary na SCL/SCNL/HCL .. a mozna bych ti moh pomoct s tim prodat je za vetsi obnos. wink.gif


jo vidis enigmu samozrejme casem hodim, az bude lvl smile.gif je to sc ladder zatim, hc nemam odvahu po zkusenostech kamose smile.gif jednu bych klidne nechal jit, nejspis tu 29, lebo se asi proda za vic nez drive hojne dupovana 30 prej.. prehazovat z charu na char se da taky smile.gif kdyby sla za rekneme aspon 80, nebo klidne o kapku vic, vubec bych se nezlobil. zacatek na dalsi ladder robim pomalu smile.gif
Member
Posts: 45,756
Joined: Apr 10 2006
Gold: 148,922.88
Feb 26 2007 02:53pm
29 se da prodat za 100
30 az 150
Member
Posts: 1,828
Joined: Nov 7 2006
Gold: 0.00
Feb 26 2007 02:57pm
Quote (undead_lord @ Mon, 26 Feb 2007, 21:53)
29 se da prodat za 100
30 az 150


ok, a kdo ji koupi ode me za tu cenu? jsem relativne novy na jsp. zatim se teprve snazim dostat do gildy trust, jeste sem nezaplatil poplatek, nechci dat vsechny sve fg za clenstvi zatim. vouchnout me muze jedine enormous, ale ten zaprve taky ma nejakych 900postu, zadruhe nebyl primo u nalezeni ani jedne mary, a me proste slovo ze s obema funguju hodne dlouho, nema takovou vahu.
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Feb 26 2007 02:58pm
Quote (vine @ Mon, 26 Feb 2007, 21:57)
Quote (undead_lord @ Mon, 26 Feb 2007, 21:53)
29 se da prodat za 100
30 az 150


ok, a kdo ji koupi ode me za tu cenu? jsem relativne novy na jsp. zatim se teprve snazim dostat do gildy trust, jeste sem nezaplatil poplatek, nechci dat vsechny sve fg za clenstvi zatim. vouchnout me muze jedine enormous, ale ten zaprve taky ma nejakych 900postu, zadruhe nebyl primo u nalezeni ani jedne mary, a me proste slovo ze s obema funguju hodne dlouho, nema takovou vahu.


zbytocne sa tlacit do guildu skoro nic z toho nemas smile.gif
Member
Posts: 1,828
Joined: Nov 7 2006
Gold: 0.00
Feb 26 2007 03:02pm
Quote (otko @ Mon, 26 Feb 2007, 21:58)
Quote (vine @ Mon, 26 Feb 2007, 21:57)
Quote (undead_lord @ Mon, 26 Feb 2007, 21:53)
29 se da prodat za 100
30 az 150


ok, a kdo ji koupi ode me za tu cenu? jsem relativne novy na jsp. zatim se teprve snazim dostat do gildy trust, jeste sem nezaplatil poplatek, nechci dat vsechny sve fg za clenstvi zatim. vouchnout me muze jedine enormous, ale ten zaprve taky ma nejakych 900postu, zadruhe nebyl primo u nalezeni ani jedne mary, a me proste slovo ze s obema funguju hodne dlouho, nema takovou vahu.


zbytocne sa tlacit do guildu skoro nic z toho nemas smile.gif


kdyz to rikas.. ja mel za to ze by to aspon trosku pomohlo v tradovani. ve zvyseni duveryhodnosti. njaguar jasne stanovil ze pokud by nekdo scammnul cokoliv, tak gildu zrusi, proto cleny peclive hlidaji.. ale asi mas pravdu aspon pro me ted to cenu nema.. neni penez nazbyt..
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev14567825Next
Closed New Topic New Poll