Quote (thebiss @ Fri, Feb 2 2007, 03:02pm)
Quote (Leri @ Fri, Feb 2 2007, 08:50pm)
OSOBNE BYCH PAK BYL PRO, ZE TEM KTERYM BY SE TA HRA LIBILA, ABY JSME SE DOHODLI NA JEDNOM SERVERU A TAM HRALI, KDYZ JE D2 KTERE NAS VLASTNE TAKHLE SPOJOVALO V PODSTATE DOCASNE DEAD (KDO VI JESTLI NE NAPORAD)
To asi nepujde, Zero s partou chce na pripravovany BugSupreme a ja uz mam zase koreny na Gameparku, kde mam partu z realu a celou allianci na krku.
Jasne, ale i tak prece je zde plno zacinajicich zavislaku, takze aspon vetstina

No necham se prekvapit (snad prijemne)
E: no rikam, vyzkousejte si to na nejakem 30x rate, a pak uvidite, a pujdeme hrat na ten 5x vsichni, bude tam hodne dobra parta, jak Zero slibuje.
This post was edited by Leri on Feb 2 2007 09:13am