d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Lineage2 > ta hra si zaslouzi vlastni tema
Prev14567825Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,085
Joined: Mar 14 2005
Gold: 1,876.00
Feb 2 2007 09:02am
Quote (Leri @ Fri, Feb 2 2007, 08:50pm)

OSOBNE BYCH PAK BYL PRO, ZE TEM KTERYM BY SE TA HRA LIBILA, ABY JSME SE DOHODLI NA JEDNOM SERVERU A TAM HRALI, KDYZ JE D2 KTERE NAS VLASTNE TAKHLE SPOJOVALO V PODSTATE DOCASNE DEAD (KDO VI JESTLI NE NAPORAD)


To asi nepujde, Zero s partou chce na pripravovany BugSupreme a ja uz mam zase koreny na Gameparku, kde mam partu z realu a celou allianci na krku.
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Feb 2 2007 09:10am
Quote (thebiss @ Fri, Feb 2 2007, 03:02pm)
Quote (Leri @ Fri, Feb 2 2007, 08:50pm)
OSOBNE BYCH PAK BYL PRO, ZE TEM KTERYM BY SE TA HRA LIBILA, ABY JSME SE DOHODLI NA JEDNOM SERVERU A TAM HRALI, KDYZ JE D2 KTERE NAS VLASTNE TAKHLE SPOJOVALO V PODSTATE DOCASNE DEAD (KDO VI JESTLI NE NAPORAD)


To asi nepujde, Zero s partou chce na pripravovany BugSupreme a ja uz mam zase koreny na Gameparku, kde mam partu z realu a celou allianci na krku.


Jasne, ale i tak prece je zde plno zacinajicich zavislaku, takze aspon vetstina smile.gif No necham se prekvapit (snad prijemne)

E: no rikam, vyzkousejte si to na nejakem 30x rate, a pak uvidite, a pujdeme hrat na ten 5x vsichni, bude tam hodne dobra parta, jak Zero slibuje.

This post was edited by Leri on Feb 2 2007 09:13am
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 2 2007 09:23am
mno jsem na to sam zvedavej smile.gif, zero rikal, ze v klanu ma byt pry 80+ clenu
Member
Posts: 7,085
Joined: Mar 14 2005
Gold: 1,876.00
Feb 2 2007 09:26am
Quote (Killer111 @ Fri, Feb 2 2007, 09:23pm)
mno jsem na to sam zvedavej smile.gif, zero rikal, ze v klanu ma byt pry 80+ clenu


ja taky, poslete nejaky screen az vas bude aspon 10+ smile.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Feb 2 2007 09:27am
Quote (thebiss @ Fri, Feb 2 2007, 03:26pm)
Quote (Killer111 @ Fri, Feb 2 2007, 09:23pm)
mno jsem na to sam zvedavej smile.gif, zero rikal, ze v klanu ma byt pry 80+ clenu


ja taky, poslete nejaky screen az vas bude aspon 10+ smile.gif


Tyjo, tak chtel jsi vazny topic nebo ne Tebi? Momentalne bavis biggrin.gif:D
Member
Posts: 7,085
Joined: Mar 14 2005
Gold: 1,876.00
Feb 2 2007 09:42am
Quote (Leri @ Fri, Feb 2 2007, 09:27pm)
Quote (thebiss @ Fri, Feb 2 2007, 03:26pm)
Quote (Killer111 @ Fri, Feb 2 2007, 09:23pm)
mno jsem na to sam zvedavej smile.gif, zero rikal, ze v klanu ma byt pry 80+ clenu


ja taky, poslete nejaky screen az vas bude aspon 10+ smile.gif


Tyjo, tak chtel jsi vazny topic nebo ne Tebi? Momentalne bavis biggrin.gif:D


No bavim se, ale teprve se budu bavit az ten vas suprovy server spusti, takze si neco musim nechat na priste smile.gif
80+ neni problem, ono taky neni tezke davat invite ve meste kazdemu, ktereho potkas. Ale ted vazne, tech spravnych paranu staci bohate 10, aby byla fajn parta.
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Feb 2 2007 10:18am
Quote (thebiss @ Fri, Feb 2 2007, 03:42pm)
Quote (Leri @ Fri, Feb 2 2007, 09:27pm)
Quote (thebiss @ Fri, Feb 2 2007, 03:26pm)
Quote (Killer111 @ Fri, Feb 2 2007, 09:23pm)
mno jsem na to sam zvedavej smile.gif, zero rikal, ze v klanu ma byt pry 80+ clenu


ja taky, poslete nejaky screen az vas bude aspon 10+ smile.gif


Tyjo, tak chtel jsi vazny topic nebo ne Tebi? Momentalne bavis biggrin.gif:D


No bavim se, ale teprve se budu bavit az ten vas suprovy server spusti, takze si neco musim nechat na priste smile.gif
80+ neni problem, ono taky neni tezke davat invite ve meste kazdemu, ktereho potkas. Ale ted vazne, tech spravnych paranu staci bohate 10, aby byla fajn parta.


nemit life tak do toho du s vama .. prisaham .. ale proste bojim se bejt zas zavislej ^^ nechciii -.-
Member
Posts: 7,085
Joined: Mar 14 2005
Gold: 1,876.00
Feb 2 2007 10:33am
Quote (Sobcz @ Fri, Feb 2 2007, 10:18pm)
Quote (thebiss @ Fri, Feb 2 2007, 03:42pm)
Quote (Leri @ Fri, Feb 2 2007, 09:27pm)
Quote (thebiss @ Fri, Feb 2 2007, 03:26pm)
Quote (Killer111 @ Fri, Feb 2 2007, 09:23pm)
mno jsem na to sam zvedavej smile.gif, zero rikal, ze v klanu ma byt pry 80+ clenu


ja taky, poslete nejaky screen az vas bude aspon 10+ smile.gif


Tyjo, tak chtel jsi vazny topic nebo ne Tebi? Momentalne bavis biggrin.gif:D


No bavim se, ale teprve se budu bavit az ten vas suprovy server spusti, takze si neco musim nechat na priste smile.gif
80+ neni problem, ono taky neni tezke davat invite ve meste kazdemu, ktereho potkas. Ale ted vazne, tech spravnych paranu staci bohate 10, aby byla fajn parta.


nemit life tak do toho du s vama .. prisaham .. ale proste bojim se bejt zas zavislej ^^ nechciii -.-


Drevaku biggrin.gif
Ja z toho topic nechtel delat verbovani do lineage, jen jsem se chtel podelit o sve zazitky a obcas zde hodit nejaky screen ci video... ale ono se to truchu zvrhlo smile.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Feb 2 2007 10:36am
Quote (thebiss @ Fri, Feb 2 2007, 04:33pm)
Quote (Sobcz @ Fri, Feb 2 2007, 10:18pm)
Quote (thebiss @ Fri, Feb 2 2007, 03:42pm)
Quote (Leri @ Fri, Feb 2 2007, 09:27pm)
Quote (thebiss @ Fri, Feb 2 2007, 03:26pm)
Quote (Killer111 @ Fri, Feb 2 2007, 09:23pm)
mno jsem na to sam zvedavej smile.gif, zero rikal, ze v klanu ma byt pry 80+ clenu


ja taky, poslete nejaky screen az vas bude aspon 10+ smile.gif


Tyjo, tak chtel jsi vazny topic nebo ne Tebi? Momentalne bavis biggrin.gif:D


No bavim se, ale teprve se budu bavit az ten vas suprovy server spusti, takze si neco musim nechat na priste smile.gif
80+ neni problem, ono taky neni tezke davat invite ve meste kazdemu, ktereho potkas. Ale ted vazne, tech spravnych paranu staci bohate 10, aby byla fajn parta.


nemit life tak do toho du s vama .. prisaham .. ale proste bojim se bejt zas zavislej ^^ nechciii -.-


Drevaku biggrin.gif
Ja z toho topic nechtel delat verbovani do lineage, jen jsem se chtel podelit o sve zazitky a obcas zde hodit nejaky screen ci video... ale ono se to truchu zvrhlo smile.gif


pekne me to sere .. jak ma pak clovek odolat ? biggrin.gif navic na Justice mi seres tak ja seru na tebe :-) nee prdel -.- ale snad me nezlomite wink.gif
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Feb 2 2007 10:36am
Quote (thebiss @ Fri, Feb 2 2007, 05:33pm)
Quote (Sobcz @ Fri, Feb 2 2007, 10:18pm)
Quote (thebiss @ Fri, Feb 2 2007, 03:42pm)
Quote (Leri @ Fri, Feb 2 2007, 09:27pm)
Quote (thebiss @ Fri, Feb 2 2007, 03:26pm)
Quote (Killer111 @ Fri, Feb 2 2007, 09:23pm)
mno jsem na to sam zvedavej smile.gif, zero rikal, ze v klanu ma byt pry 80+ clenu


ja taky, poslete nejaky screen az vas bude aspon 10+ smile.gif


Tyjo, tak chtel jsi vazny topic nebo ne Tebi? Momentalne bavis biggrin.gif:D


No bavim se, ale teprve se budu bavit az ten vas suprovy server spusti, takze si neco musim nechat na priste smile.gif
80+ neni problem, ono taky neni tezke davat invite ve meste kazdemu, ktereho potkas. Ale ted vazne, tech spravnych paranu staci bohate 10, aby byla fajn parta.


nemit life tak do toho du s vama .. prisaham .. ale proste bojim se bejt zas zavislej ^^ nechciii -.-


Drevaku biggrin.gif
Ja z toho topic nechtel delat verbovani do lineage, jen jsem se chtel podelit o sve zazitky a obcas zde hodit nejaky screen ci video... ale ono se to truchu zvrhlo smile.gif


no uz si zvladol naverbovat 6 ludi ani o tom nevies tongue.gif

zeby daka podprahova hypnoza ?
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev14567825Next
Closed New Topic New Poll