d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské >
Poll > Mate Cze/svk Jsp ''v Kulach'' / ''na Haku' > dotaznik
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 29 2007 09:04am
Quote (NestorQuinn @ Tue, May 29 2007, 02:55pm)
Ano, protoze jste podle me banda prizemnich nedozralych bytosti, kteri si musi sve ego honit na internetu tongue.gif tongue.gif

jedno mi to neni u lidi (kdyz to sumarizuji, jsou tam i nejaky vyjimky), ktere mam z d2 na icq... Ale na druhou stranu, my se zname, ze tongue.gif

Pan Quinn

p.s. ted me napadla jeste jedna vec. Kdyz me nekdo chvali a prirovnava ke mne boha, jedno mi to neni.... Kdo si o mne mysli, ze jsem nafoukany arogantni kokot vyjebany, prosim, pozdratev se s mymi hemeroidy...smile.gif


Ahoj hemeroide :-)
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll