d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Hudba > skupiny a co poslouchate atd
Prev14567819Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,304
Joined: Jul 6 2006
Gold: 2,098.50
Dec 22 2006 06:50am
Linkink Park
Rammstein
Kontrafakt/Rytmus
Red Hot Chili Pepers
Korn
Prodigy
Nirvana
Him
System of a Down
Metalica
Limp Bizkit
Snoop Dogg
Ice Cube
mno aj Evanesence...

no proste to co sa da ocuvat^_^
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Dec 22 2006 07:12am
Quote (Lua @ Fri, 22 Dec 2006, 12:50)
btw este posloucham mamu xDDD


dobry chlapec, poslusny, urcite najde pod stromcekom nejake pekne hracky tongue.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Dec 22 2006 08:05am
Quote (M0f0 @ Fri, Dec 22 2006, 01:12pm)
Quote (Lua @ Fri, 22 Dec 2006, 12:50)
btw este posloucham mamu xDDD


dobry chlapec, poslusny, urcite najde pod stromcekom nejake pekne hracky tongue.gif


hm dik btw to snad posloucha kazdy ne? tongue.gif
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Dec 22 2006 09:10am
Quote (Rakiii @ Thu, Dec 21 2006, 10:18am)
mno naposledy jsem se zaposlouchal a zakoukal do ~ Alizee ~ " Hi Rade " wink.gif


jj smile.gif

v praci nam furt hraje Hanicka Zagorova, takze mam asi novou favoritku devil.gif

This post was edited by Radmag on Dec 22 2006 09:10am
Member
Posts: 2,304
Joined: Jul 6 2006
Gold: 2,098.50
Dec 22 2006 10:25am
hmm takze v robote co?? d-lol.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Dec 22 2006 12:15pm
Quote (MrReaper @ Thu, Dec 21 2006, 09:29pm)
Jirka: mno fajn, budem se tu o tom hadat klidne donekonecna, ale me to za to nestoji... ale treba Call to Arms nebo House of Death (doufam ze mam spravne nazvy) jsou speedové teda dost... ale me je to fuk...

Leri: supeeeer tak to je ulet, neriakm ze to neni pravda ale treba zrovna Edguy maji dve pisnicky na Power Metal Kolekci z lonskoho roku biggrin.gif

takze abych to shrnul: Heav/Power/Speed jsou tak podobne styly ze hadat se o nich je picovina... dal to resit nebudu, leda by tady nekdo rekl neco opravdu postatneho


Ono celkove mi docela splyva pojem power a speed :-)
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Dec 22 2006 03:58pm
Quote (Sobcz @ Fri, 22 Dec 2006, 01:26)
Quote (MrReaper @ Thu, Dec 21 2006, 09:29pm)
Jirka: mno fajn, budem se tu o tom hadat klidne donekonecna, ale me to za to nestoji... ale treba Call to Arms nebo House of Death (doufam ze mam spravne nazvy) jsou speedové teda dost... ale me je to fuk...

Leri: supeeeer tak to je ulet, neriakm ze to neni pravda ale treba zrovna Edguy maji dve pisnicky na Power Metal Kolekci z lonskoho roku biggrin.gif

takze abych to shrnul: Heav/Power/Speed jsou tak podobne styly ze hadat se o nich je picovina... dal to resit nebudu, leda by tady nekdo rekl neco opravdu postatneho


zapomnel si na Trash biggrin.gif myslim ze speedmetal a trash sou si tak podobny az to neni hezky biggrin.gif


mno to bych nerekl... mozna v podani Slayer, ale to jsme zase na rozhrani laugh.gif a vube jdete s metalem uz do pice ode dneska budu az do konce zivota poslouchat jenom dechovku... a doufat ze nejsem nesmrtelny laugh.gif

edit: Leri potiz je v tom ze je velmi malo skupin ktere by hraly PURE styl, valna vetsina jsou mix neceho... (kdyz zminim svoje oblibne Children of Bodom kteri mezi tim plujou tak ze kapelam ktere hrajou jejich styl se rika proste a jednoduse Bodom Metal wink.gif )

This post was edited by MrReaper on Dec 22 2006 04:02pm
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 22 2006 05:04pm
power & heavy > all , at zijou vypracovany melodie smile.gif
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Dec 22 2006 06:19pm
back street boys
lunetic
hanièka zagorová
karel gott
¹tefan margita
jo¾ka èerný
èejkovjanka
techno

poslouchám v¹echno, nejlep¹í hudba jsou dechovky...
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Dec 23 2006 02:50am
Quote (z3r0. @ Sat, 23 Dec 2006, 01:19)
back street boys
lunetic
hanièka zagorová
karel gott
¹tefan margita
jo¾ka èerný
èejkovjanka
techno

poslouchám v¹echno, nejlep¹í hudba jsou dechovky...



tak to si bol asi aj na czech dech 2006 co?
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev14567819Next
Add Reply New Topic New Poll