Quote (palec @ Fri, Feb 9 2007, 08:40pm)
Quote (fifky-OVA @ Fri, Feb 9 2007, 03:18pm)
Dneska budu mit ten Prison break tak jsem zvedav kluci

Je to gosu

Lidi mam docela problem..nejedou mi dily 17-19 prison break..nemate nekdo link na sosani?

jj vcera jsem zkouknul prvnich 7. dilu a ani by me nenapadlo ze to bude tak dobre

ale rekl bych ze je to s Lost na stejno
Dneska se zeptam kamose odkud to stahuje a vecer ti hodim linky

doufam teda
