d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > ÄŒeské a Slovenské > >> The Lost = Ztraceni >> > vaše dojmy, otázky, diskuze, hypotézy...
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 11 2007 10:06am
Quote (palec @ Sun, Feb 11 2007, 07:45am)
Quote (fifky-OVA @ Sat, Feb 10 2007, 08:34pm)
Quote (palec @ Sat, Feb 10 2007, 12:57pm)
Quote (fifky-OVA @ Sat, Feb 10 2007, 09:52am)
Quote (palec @ Fri, Feb 9 2007, 08:40pm)
Quote (fifky-OVA @ Fri, Feb 9 2007, 03:18pm)
Dneska budu mit ten Prison break tak jsem zvedav kluci wink.gif


Je to gosu wink.gif


Lidi mam docela problem..nejedou mi dily 17-19 prison break..nemate nekdo link na sosani?sad.gif


jj vcera jsem zkouknul prvnich 7. dilu a ani by me nenapadlo ze to bude tak dobre smile.gif ale rekl bych ze je to s Lost na stejno smile.gif

Dneska se zeptam kamose odkud to stahuje a vecer ti hodim linky wink.gif doufam teda tongue.gif


teda jestli by to vyslo bylo by to supa wink.gif


http://forum.prison-break.cz/viewforum.php?f=14&sid=3c19aff1233bbde2f83ba90e30621831 snad je to ono.. :/ ale tak kamos stahoval vsechny dily odsud tak snad tam najdes to co potrebujes!! GL


rekl bych ze to bude stacit wink.gif ty


rado se stalo smile.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 15 2007 08:35am
Tak uz mam za sebou 1. serii Prison Breaku a umiram zvedavosti co bude nasledovat wink.gif dneska rozjizdim serii 2. tak mi drzte palce smile.gif
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 15 2007 09:25am
Quote (fifky-OVA @ Thu, Feb 15 2007, 02:35pm)
Tak uz mam za sebou 1. serii Prison Breaku a umiram zvedavosti co bude nasledovat wink.gif dneska rozjizdim serii 2. tak mi drzte palce smile.gif


drzim se
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 16 2007 03:37am
Quote (palec @ Thu, Feb 15 2007, 03:25pm)
Quote (fifky-OVA @ Thu, Feb 15 2007, 02:35pm)
Tak uz mam za sebou 1. serii Prison Breaku a umiram zvedavosti co bude nasledovat wink.gif dneska rozjizdim serii 2. tak mi drzte palce smile.gif


drzim se


palce sup sup do skoly wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll