Quote (Nipik @ Mon, 10 Nov 2008, 21:59)
no vole do pici nevim co se kurva stalo ten chuj mi neodpovida na icq ale prej to nezrusil on ale jeho developeri jezzzisi
dopíči musíš na cz/sk fórum tahat maďarštinu? když už píšeš sračky, tak aspoň česky PLIX