d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > __rasismus Vsude A Vzdy__ > Just Look And Ask Urself.....
Prev14567813Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 30 2008 12:52am
Quote (trivis @ Mon, Sep 29 2008, 09:39pm)
to je presne o tom..esli si nekdy videl policajta samotnyho,tak porusil vsechny zasady co vubec jsou ( nepsany )
vzdy ma bejt takovej pocet policistu,aby byl zakrok USPESNE ukoncen...tzn,ste 3 ,nas je 5 + .navic jak sem rikal pouzit zbran...je rozdil mezi tim pouzitim zbrane,a 
hrozbou strelnou zbrani ,uderem strelnou zbrani a varovnym vystrelem,tyto posledni 3 veci se radi mezi donucovaci prostredky.ty bych nevahal pouzit v pripade ze bych zakrok nezvladal.
potom si na me pod..jo treba tusis /bys tusil ze ji nepouziju,ale riskni to...nekdy ten polda nemusi bejt jako ja..sou i ldi co s v tom vyzivaj,bez prdele...a ten popravde nerikej ze bys sel jako
nakej berserk proti zbrani,to ti neverim.sli reknes ze jo..tak bud ses uplne nalitej ze nevis co rikas,nebo ses tak blbej ze nebudu komentovat zadny tvy dalsi posty pac by to nemelo cenu.


No este do min roku sem netusil ze policajti pouzivaj brokovnice s gumovejma projektilama, a nadherny granaty co te nejenom popalej ale udelaj i trzny rany. biggrin.gif ale stim berserkem si to vystihnul ja to tiz sem jeden znich a kdyz bych mel duvod jit proti zbrani tak bych sel.

jak rikas ze pokud je nas 3 tak vas je 5+ tak to nevim kde ste meli dalsi kdyz nas ty 2 legitimovali po bitce a to nas bylo 5 nalitejch a agresivnich biggrin.gif
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Sep 30 2008 08:50am
Quote (Jameess @ Tue, Sep 30 2008, 06:52am)
No este do min roku sem netusil ze policajti pouzivaj brokovnice s gumovejma projektilama, a nadherny granaty co te nejenom popalej ale udelaj i trzny rany. biggrin.gif ale stim berserkem si to vystihnul ja to tiz sem jeden znich a kdyz bych mel duvod jit proti zbrani tak bych sel.

jak rikas ze pokud je nas 3 tak vas je 5+ tak to nevim kde ste meli dalsi kdyz nas ty 2 legitimovali po bitce a to nas bylo 5 nalitejch a agresivnich biggrin.gif


to byli asi noumove teda.btw ja nemam zadny gumovy projektily,ale normal luger 9mm ,takze to je jina,i kdyz gumak ti muze taky prorazit hrurdnik ez...ale presvedcil si me o tom ,
ze nema cenu se s tebou bavit dal.
Member
Posts: 428
Joined: Jun 11 2006
Gold: 2.00
Sep 30 2008 09:59am
Quote (trivis @ Mon, Sep 29 2008, 07:04pm)
prechody hlidaj mestaci ,este tak vedet jakej je mezitim rozdil vid ..


Ja nevim co ses zac ty:-*
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Sep 30 2008 10:40am
Quote (Beda_Travnicek @ Tue, Sep 30 2008, 03:59pm)
Ja nevim co ses zac ty:-*


to bys me dost urazil ...samozrejme PCR !!

uz sem to tu nekolikrat rikal....
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 30 2008 10:31pm
Quote (trivis @ Tue, Sep 30 2008, 04:40pm)
to bys me dost urazil ...samozrejme PCR !!

uz sem to tu nekolikrat rikal....


On je strážce vesmíru, neboli hlídací pes systému biggrin.gif to ví přeci každej ne ? biggrin.gif
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Oct 1 2008 12:29am
Quote (trivis @ Tue, 30 Sep 2008, 18:40)
to bys me dost urazil ...samozrejme PCR !!

uz sem to tu nekolikrat rikal....


sou hrozny liny svine, kdyz mi corly telefon tak nic neudelaly, kdyz ukradly auto tak nic neudelaly, kdyz tu nekdo pred mesicem rosekaly nekomu auto , tak po jednom mesici prisli jestli sme neco neslysely omg dementi
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Oct 1 2008 12:33am
Quote (Nipik @ Wed, Oct 1 2008, 07:29am)
sou hrozny liny svine, kdyz mi corly telefon tak nic neudelaly, kdyz ukradly auto tak nic neudelaly, kdyz tu nekdo pred mesicem rosekaly nekomu auto , tak po jednom mesici prisli jestli sme neco neslysely omg dementi


to mas uz na zakladnej skole auto? :F
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Oct 1 2008 01:57am
Quote (Dieoncommand @ Wed, 1 Oct 2008, 07:33)
to mas uz na zakladnej skole auto? :F


neřekl moje, takže buď někoho z rodiny nebo poblíž jeho obydlí
Member
Posts: 45,748
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,585.88
Oct 1 2008 02:07am
Quote (Nipik @ Wed, 1 Oct 2008, 07:29)
sou hrozny liny svine, kdyz mi corly telefon tak nic neudelaly, kdyz ukradly auto tak nic neudelaly, kdyz tu nekdo pred mesicem rosekaly nekomu auto , tak po jednom mesici prisli jestli sme neco neslysely omg dementi


myslis si ze policajti jenom jen tak z klobouku vycarujou jmeno vinika? smile.gif
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Oct 1 2008 02:19am
Quote (st3pix @ Wed, Oct 1 2008, 08:57am)
neřekl moje, takže buď někoho z rodiny nebo poblíž jeho obydlí


ja viem, ale nedalo mi nerypnut si
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev14567813Next
Add Reply New Topic New Poll