Quote (ghetofu @ Sun, 28 Sep 2008, 11:28)
To je tvoje věc sobiku

ja jen vím, že podle určitých teorii o bodu zlomu v přelidnění se mluví stejně o tom že všichni budou muset být nuceně vegetariani

A taky že jako vegetarian můžeš naprosto normálně žít a přežít

No je fakt ze muzes pestovat soju ktera staci pro 10 mil. obyvatel a nebo muzes chovat dobytek pro 1 mil obyvatel ale fytoestrogeny obsazeny v soje nejsou zrovna idealni pro muzskou populaci ... premenuji se totiz v tele na zenske hormony ... takze pokud by k prelidneni doslo a lidi by jedli soju misto plnohodnotnych bilkovin z zivocisnych zdroju tak bychom za chvili asi vymreli nebot jednim z prijemnych ucinku fytoestrogenu je ze snizuji pocet spermii a to radikalne az o polovinu.
Problem vas stredoskolaku je v tom ze si neco nekde prectete a okamzite to prejimate ani se nad tim nezamyslite ... a co je nejhorsi ze nemyslite komplexne ...
Takze bych opravdu netvrdil ze muzes normalne plnohodnotne zit... a to nemluvim o dalsich ucincich soji ktery taky nejsou nezanedbatelny