d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Problemy V Čr > Prosím Bez Spamu
Prev14567817Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Sep 28 2008 03:47am
Quote (Sobcz @ Sun, Sep 28 2008, 09:30am)
přece jenom si ghetofu .. to neni nic normálního rofl.gif .. nj všichni se spikli proti chudáčkům zvířátkům ... je to smutný sad.gif ale když zvířátko zlobí tak ho prostě musíme zabít a sníst tongue.gif


Každému připadne normální něco jiného smile.gif Ja vím jsem případ pro Chocholouška říká mi to hodně lidí smile.gif
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Sep 28 2008 06:38am
Quote (ghetofu @ Sun, 28 Sep 2008, 11:28)
To je tvoje věc sobiku smile.gif ja jen vím, že podle určitých teorii o bodu zlomu v přelidnění se mluví stejně o tom že všichni budou muset být nuceně vegetariani smile.gif

A taky že jako vegetarian můžeš naprosto normálně žít a přežít smile.gif


No je fakt ze muzes pestovat soju ktera staci pro 10 mil. obyvatel a nebo muzes chovat dobytek pro 1 mil obyvatel ale fytoestrogeny obsazeny v soje nejsou zrovna idealni pro muzskou populaci ... premenuji se totiz v tele na zenske hormony ... takze pokud by k prelidneni doslo a lidi by jedli soju misto plnohodnotnych bilkovin z zivocisnych zdroju tak bychom za chvili asi vymreli nebot jednim z prijemnych ucinku fytoestrogenu je ze snizuji pocet spermii a to radikalne az o polovinu.

Problem vas stredoskolaku je v tom ze si neco nekde prectete a okamzite to prejimate ani se nad tim nezamyslite ... a co je nejhorsi ze nemyslite komplexne ...

Takze bych opravdu netvrdil ze muzes normalne plnohodnotne zit... a to nemluvim o dalsich ucincich soji ktery taky nejsou nezanedbatelny smile.gif
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 28 2008 06:48am
No ja sem vymyslel řeseni pro celej svet biggrin.gif
proste bych prestal humanitarne podporovat afriku a to byste videli jak by razem bylo vic jidla, vody, a levnejsi ceny!
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Sep 28 2008 07:43am
Quote (Jameess @ Sun, 28 Sep 2008, 14:48)
No ja sem vymyslel řeseni pro celej svet biggrin.gif
proste bych prestal humanitarne podporovat afriku a to byste videli jak by razem bylo vic jidla, vody, a levnejsi ceny!


jn oni takypro nas nic nedelaj smile.gif
edit: ty taky a taky to tu nevypravim
edit2: souhlas s jamessem smile.gif

This post was edited by Nipik on Sep 28 2008 07:56am
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 28 2008 07:46am
Quote (Nipik @ Sun, Sep 28 2008, 02:43pm)
jn oni takypro nas nic nedelaj smile.gif


si retard.
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 28 2008 07:53am
Quote (Sobcz @ Sun, Sep 28 2008, 01:46pm)
si retard.


sobe neni... ja nechci podporovat nejaky cerny kukacky co zijou nastrome... at e afrika uzivi sama... pokud to nedokaze tak je asi videt ze evoluce se rozhodla pro preziti inteligentnejsiho druhu, pokud ma nekdo jinej nazor tak my vyvrate muj nazor stim ze do afriky cpeme zbytecne prachy!
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 28 2008 07:59am
Quote (Jameess @ Sun, Sep 28 2008, 02:53pm)
sobe neni... ja nechci podporovat nejaky cerny kukacky co zijou nastrome... at e afrika uzivi sama... pokud to nedokaze tak je asi videt ze evoluce se rozhodla pro preziti inteligentnejsiho druhu, pokud ma nekdo jinej nazor tak my vyvrate muj nazor stim ze do afriky cpeme zbytecne prachy!


Hlavně že ty si pravej představitel nejinteligentnějšího druhu .. s největší vyspělostí de ruku v ruce i největší odpovědnost... koupíš si radši ipod než aby moh někdo přežít ? a vůbec kdo si ty že chceš rozhodovat o přežití ostatních lidí ? Ty ? Člověk pro kterýho je vrchol zábavy jít někomu rozbít flašku vo hlavu ? A to že žijou na stromech třeba taky neni jejich vina... prostě se narodili na blbym místě.
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Sep 28 2008 08:03am
Quote (Jameess @ Sun, 28 Sep 2008, 14:48)
No ja sem vymyslel řeseni pro celej svet biggrin.gif
proste bych prestal humanitarne podporovat afriku a to byste videli jak by razem bylo vic jidla, vody, a levnejsi ceny!


Kdyz ses tak chtrej vis vubec kolik procent z toho co tam de se k nim veskutecnosti dostane ?? vis to ?
Nevis nic takze to je zas dokola
a BTW nipiku potrebujes asi dalsi 24h ban ne ? Koukam ze vcerejsi ti nestacil...
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Sep 28 2008 08:11am
Quote (EGY @ Sun, 28 Sep 2008, 16:03)
Kdyz ses tak chtrej vis vubec kolik procent z toho co tam de se k nim veskutecnosti dostane ?? vis to ?
Nevis nic takze to je zas dokola
a BTW nipiku potrebujes asi dalsi 24h ban ne ? Koukam ze vcerejsi ti nestacil...


prosim zarid mi ho budu ti moooc vdecny biggrin.gif
edit: sob-> a kdo si ty ze mi rikas retard?

This post was edited by Nipik on Sep 28 2008 08:18am
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Sep 28 2008 08:12am
Quote (CeePee @ Sun, 28 Sep 2008, 15:11)
WATERMELONS > you!
alwaysWATERMELONS > you!
alwaysWATERMELONS > you!
alwaysWATERMELONS > you!
alwaysWATERMELONS > you!
alwaysWATERMELONS > you!
alwaysWATERMELONS > you!
alwaysWATERMELONS > you!
alwaysWATERMELONS > you!
alwaysWATERMELONS > you!
alwaysWATERMELONS > you!
alwaysWATERMELONS > you!
alwaysWATERMELONS > you!
alwaysWATERMELONS > you!
alwaysWATERMELONS > you!
alwaysWATERMELONS > you!
alwaysWATERMELONS > you!
alwaysWATERMELONS > you!
alwaysWATERMELONS > you!
always


Kuku smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev14567817Next
Add Reply New Topic New Poll