Quote (Karbec @ Fri, Sep 19 2008, 03:46pm)
on mysli neco jineho, musis to udelat pomoci pen tool a ne v blending options za 50 sec.
ja to delat nebudu jsem na skole a fakt nemam naladuu poslouchat keci na jsp takze gl.
ty seš tak dobrej že seš dobrej že seš dobrej seš na škole seš dobrej a proto seš dobrej s dobrym dobrákem a drobnym drobákem že seš na škole!
souhlas...odborné učiliště na automechanika je těžká záležitost a jen dobří lidi jako jsi ty, KurvBacku, tam můžou chodit! Jen ti co mají velkou výdrž a chtějí získávat nově vědomosti a EXPIT, jsou schopni vydržet automechanické odborné učiliště se zaměřením na Trabanty!
Držim ti palce vole ;]...To dáš!
To pak budu říkat...
Já hrál s tim světoznámým mechanikem!
Už v Dia bylo vidět, že máš na víc!
This post was edited by Wourly on Sep 27 2008 06:40am