d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Grafici, Frajeri Potrebuji Vas > Hehe
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Sep 27 2008 06:38am
Quote (Karbec @ Fri, Sep 19 2008, 03:46pm)
on mysli neco jineho, musis to udelat pomoci pen tool a ne v blending options za 50 sec.
ja to delat nebudu jsem na skole a fakt nemam naladuu poslouchat keci na jsp takze gl.


baby.gif



ty seš tak dobrej že seš dobrej že seš dobrej seš na škole seš dobrej a proto seš dobrej s dobrym dobrákem a drobnym drobákem že seš na škole!

souhlas...odborné učiliště na automechanika je těžká záležitost a jen dobří lidi jako jsi ty, KurvBacku, tam můžou chodit! Jen ti co mají velkou výdrž a chtějí získávat nově vědomosti a EXPIT, jsou schopni vydržet automechanické odborné učiliště se zaměřením na Trabanty!

Držim ti palce vole ;]...To dáš!
To pak budu říkat...
Já hrál s tim světoznámým mechanikem!
Už v Dia bylo vidět, že máš na víc!

baby.gif


This post was edited by Wourly on Sep 27 2008 06:40am
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Sep 28 2008 11:35am
Quote (Wourly @ Sat, 27 Sep 2008, 14:38)
baby.gif



ty seš tak dobrej že seš dobrej že seš dobrej seš na škole seš dobrej a proto seš dobrej s dobrym dobrákem a drobnym drobákem že seš na škole!

souhlas...odborné učiliště na automechanika je těžká záležitost a jen dobří lidi jako jsi ty, KurvBacku, tam můžou chodit! Jen ti co mají velkou výdrž a chtějí získávat nově vědomosti a EXPIT, jsou schopni vydržet automechanické odborné učiliště se zaměřením na Trabanty!

Držim ti palce vole ;]...To dáš!
To pak budu říkat...
Já hrál s tim světoznámým mechanikem!
Už v Dia bylo vidět, že máš na víc!

baby.gif


wourly..
ja nevim co porad mas, navic jsem na gfx skole smile.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Sep 28 2008 12:39pm
Quote (AcedraC @ Sat, 20 Sep 2008, 11:37)
zeby  SELF-PWNED  baliku ? 

flamujes ty, ja so ti nevynadal ani raz a prave si sa znizil pod moju uroven btw

moj tip : daj si zihlavovy caj na upokojenie nervov


proč self pwned? to byl pouze výtažek z rozhovoru na téma AcedraC

btw co to je zihlava prosimtě, já prasečím jazykem nemluvím a ani mu nerozumím smile.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Sep 28 2008 11:27pm
Quote (st3pix @ Sun, 28 Sep 2008, 20:39)
proč self pwned? to byl pouze výtažek z rozhovoru na téma AcedraC

btw co to je zihlava prosimtě, já prasečím jazykem nemluvím a ani mu nerozumím smile.gif


tak si davaj pozor na ten svoj jazycek lebo sa moze stat ze dostanes po rypacku, koprivko biggrin.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Sep 29 2008 06:25am
Quote (st3pix @ Sun, Sep 28 2008, 07:39pm)
proč self pwned? to byl pouze výtažek z rozhovoru na téma AcedraC

btw co to je zihlava prosimtě, já prasečím jazykem nemluvím a ani mu nerozumím smile.gif


jn davej si pozor na jazyk.Slovenština je dobry jazyk biggrin.gif spíše se stydím za ty lopaty mezi kteryma žiju biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll