d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > #chlastaČi, PÍchaČi A Vůbec MistŘi SvĚta# > Pokud Se Poznáváte, Račte Vstoupit!
Prev14567810Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Jul 29 2008 10:58am
Leri ty se taky nudíš co ,...

nechceš mi posekat trávník před domem ? ..

This post was edited by Rakiii on Jul 29 2008 10:59am
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jul 29 2008 11:03am
Quote (Rakiii @ Tue, 29 Jul 2008, 17:58)
Leri ty se taky nudíš co ,...

nechceš mi posekat trávník před domem ? ..


za fg ti ho posekam
Member
Posts: 3,375
Joined: May 31 2007
Gold: 1,927.00
Jul 29 2008 11:26am
Quote (Esantin @ Tue, 29 Jul 2008, 17:03)
za fg ti ho posekam


biggrin.gif
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Jul 29 2008 11:34am
koukam nipiku ze se ti zmenilo ve friendlistu 6 nejlepsich kamaradu biggrin.gif
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 29 2008 11:36am
Sice to není GZ topic, ale gratuluju Lerimu k vytvoření snad efektivního Playground for kids smile.gif Parental supervision is advised though
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jul 29 2008 11:40am
podle mě to bude useless
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 29 2008 11:41am
Quote (palec @ Tue, Jul 29 2008, 05:36pm)
Sice to není GZ topic, ale gratuluju Lerimu k vytvoření snad efektivního Playground for kids smile.gif Parental supervision is advised though


palce kam chodis na skolu?

Quote (palec @ Tue, Jul 29 2008, 06:06pm)
Na gympl v porubě, Dřívě Čs. Exilu, ted se to jmenuje wichterlovo gymnázium....


aha ok

This post was edited by fifky-OVA on Jul 29 2008 12:10pm
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 29 2008 12:06pm
Quote (fifky-OVA @ Tue, 29 Jul 2008, 19:41)
palce kam chodis na skolu?


Na gympl v porubě, Dříve Čs. Exilu, ted se to jmenuje wichterlovo gymnázium....

This post was edited by palec on Jul 29 2008 12:12pm
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
Jul 29 2008 12:30pm
konecne se muzu nekde vyradit!

HowNO
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 29 2008 12:55pm
@ Foxcompany... ty malý zakomplexovaný napoleone....přestan se navážet do lidí co jsou tady už dlouho a mají dost rozumu na to aby tady nevypouštěli takové blafy jako ty, je mi sice 16 ..ale přísahám, že potkat zmetka jako ty v reálu... hodně rychle bych ti zavřel hubu
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev14567810Next
Closed New Topic New Poll