d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Games - Hry > Pařbičky,řezačky,tipy,triky Prostě Hry
Prev14567814Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Aug 9 2008 02:19pm
Quote (trivis @ Sat, 9 Aug 2008, 22:14)
z her co sem kdy hral nebo dohral ( vetsinou sem dohral vse co sem hral az na dia pac to dohrat nejde)

takze :

mortyr CZ - dyz sem byl malej spunt smile.gif paradni stara strilecka

baldurs gate 1,2+ datadisk 2ky - jedna z nejrozsahlejsich pareb co sem hral,bavilla me moooc

gothic 1,2 ( chtel bych trojku ale nemam kde ji sehnat a nn org )

half life 1,2 - jedna z nej her co sem kdy hral co se tyce pribehu

ut 2000,2003,2004 - sem paril pres gamezonu kyz to este slo,narez nejvetsi,hlavne slo o reakce a mit hafo do dexterity wink.gif

sonic 1,2 - neeeeej hra ,na ni sem vyrost,je to fakt kotel a 2ka byla asi lepsi pac sem tam mel tu listicku tailse,a furt sem se musel smat jaky to je pako smile.gif

aoe 1,2 - sem hral ve skole po siti a kotel ..

cossacks - dobra hra ale uz me neba

heroes 2,3 - taky stara znama ...na ty sem taky odrostl

quake 3 arena - gz hra,ale nema na ut dle me...

doom 3 - sem se bal jak svin tyvole...bez baterky ani krok..

rayman 2 smile.gif)))

army man - best hra dohrana za jeden den u bratrance multak...ratata smile.gif

a ted jedna hra co si zaslouzi barevne zvyraznit..

Commandos 2 - Men of courage
commandos 3- destination berlin


kam se na to hrabe d2...nehraju to jen proto ze uz sem to dohral bezpocetne..


aoe 2 po netu a heroesy vouches xD ten aoe je fakt prdel ale vzdycky dostanu nakladacku sad.gif moc strategie neumim
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Aug 9 2008 02:20pm
Quote (vanys @ Sat, Aug 9 2008, 08:16pm)
jojo commandos 2 sem dohral, trojku taky, ale ta dvojka se me zdala lepsi, ve trojce sice ta grafa lepsi ale kola slabsi


mno u dvojky je vic misi a hlavne i bonusovky..musim rict ale ze me bavily obe stejne,jenze u 2ky to bylo delsi dobu smile.gif

mam dotaz ..vis jak dyz das dohromady tu fotku a pak mas bonusovku...tak u mise c.2 das boot silent killers je bonusovka ze musis na cas project se clunem nakou trasu mezi minama....neni to tezky..ale ja to neudelal.nevim asi sem to nestih ale proste nemam medajli za to....wtf tys ji udelal?
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Aug 9 2008 02:21pm
Quote (trivis @ Sat, Aug 9 2008, 08:20pm)
mno u dvojky je vic misi a hlavne i bonusovky..musim rict ale ze me bavily obe stejne,jenze u 2ky to bylo delsi dobu smile.gif

mam dotaz ..vis jak dyz das dohromady tu fotku a pak mas bonusovku...tak u mise c.2 das boot silent killers je bonusovka ze musis na cas project se clunem nakou trasu mezi minama....neni to tezky..ale ja to neudelal.nevim asi sem to nestih ale proste nemam medajli za to....wtf tys ji udelal?


ja moc bonusy nesbiral, jen tak nahodou kdyz sem slozil obrazek biggrin.gif
to se clunem sem nedal, sry
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Aug 9 2008 02:24pm
Quote (Nipik @ Sat, Aug 9 2008, 08:19pm)
aoe 2 po netu a heroesy vouches xD ten aoe je fakt prdel ale vzdycky dostanu nakladacku sad.gif moc strategie neumim


ja strategie taky dycky poseru nakonec,teda pokud to nedam na ez pak si delam army jak svin a pak uz je to nanic happy.gif

Quote (vanys @ Sat, Aug 9 2008, 08:21pm)
ja moc bonusy nesbiral, jen tak nahodou kdyz sem slozil obrazek biggrin.gif
to se clunem sem nedal, sry


to ja napoprve taky ne,ale dyz sem to hral podruhy,potreti,poctvrty tak uz jo smile.gif ty vobrazky sou shovany ze to nekdy ani skoro nejde,napr. u ty posledni v parizi...

no neva aspon zes to hral smile.gif

e/ este bych malem zapomnel na red alerta smile.gif))
taky gz parba ofc


This post was edited by trivis on Aug 9 2008 02:24pm
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 9 2008 02:29pm
mortyr mi přijde trochu jako blbost
baldurs gate, gothicy, half-lify, heroes jsou dobrý

taky je výbornej planescape torment
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Aug 9 2008 02:32pm
Quote (Esantin @ Sat, Aug 9 2008, 08:29pm)
mortyr mi přijde trochu jako blbost
baldurs gate, gothicy, half-lify, heroes jsou dobrý

taky je výbornej planescape torment


hehe mortyr to je nahodou parba jak svin co delas xDDDD

ja byl malej a mel sem pIII takze nej hra na nej pc smile.gif

ale ted uz bych to nenaistaloval ani za nic wink.gif
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Aug 9 2008 02:37pm
Duke Nukem 3d biggrin.gif
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Aug 9 2008 02:37pm
Quote (Esantin @ Sat, 9 Aug 2008, 22:29)
mortyr mi přijde trochu jako blbost
baldurs gate, gothicy, half-lify, heroes jsou dobrý

taky je výbornej planescape torment


taky hrajes gotiky? hral si trojku? je to dobry? me prave nejde na to sehnat crack sad.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 9 2008 02:40pm
Quote (Nipik @ Sat, 9 Aug 2008, 21:37)
taky hrajes gotiky? hral si trojku? je to dobry? me prave nejde na to sehnat crack sad.gif


Neni to špatný ale 1 a 2 je podle mě lepší
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Aug 9 2008 02:44pm
Quote (Esantin @ Sat, Aug 9 2008, 08:40pm)
Neni to špatný ale 1 a 2 je podle mě lepší


gothic je gozu parba to mate recht.hlavne 2ka..
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev14567814Next
Add Reply New Topic New Poll