d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Filmy > Co Jinyho?
Prev14567820Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 4 2008 05:37am
Quote (fifky-OVA @ Mon, 4 Aug 2008, 12:44)
Pak ete co jsem nedavno videl a libilo se mi bylo : Disturbia, Alpha dog, Skrytá identita a Ironman

e: ale to uz jsi asi videl smile.gif

jj nejlepsi film, ja cekam na dvd rip abych se kouknul znova jak na vysvobozeni
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 4 2008 05:41am
Quote (Karbec @ Mon, Aug 4 2008, 11:37am)
jj nejlepsi film, ja cekam na dvd rip abych se kouknul znova jak na vysvobozeni


haha biggrin.gif jj taky se tesim az na to kuknu znova smile.gif

Quote (Nipik @ Mon, Aug 4 2008, 11:41am)
Ironman :/ to sem videl animovany a kvuly tomu na to moc chut nemam ~~ jeste se docela tezsim na novou Narnii prvni díl byl pěknej


no tak na film urcite kukni.. je to fakt vyborne

This post was edited by fifky-OVA on Aug 4 2008 05:42am
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Aug 4 2008 05:41am
Ironman :/ to sem videl animovany a kvuly tomu na to moc chut nemam ~~ jeste se docela tezsim na novou Narnii prvni díl byl pěknej druhej vypada taky dobre

This post was edited by Nipik on Aug 4 2008 05:46am
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 4 2008 06:38pm
Skrytá identita je good, tajemná řeka taky
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Aug 5 2008 10:33am
Harold.and.Kumar.Escape.from.Guantanamo.Bay BEST
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Aug 5 2008 02:15pm
ted jsem dokoukal film American Gangster, je to fakt husty smile.gif

neco k nemu:
http://www.csfd.cz/film/224384-americky-gangster-american-gangster/
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 5 2008 03:03pm
Quote (vanys @ Tue, 5 Aug 2008, 22:15)
ted jsem dokoukal film American Gangster, je to fakt husty smile.gif

neco k nemu:
http://www.csfd.cz/film/224384-americky-gangster-american-gangster/


to jsem ti nabizel ad si to pujcis a ty jsi rekl kravina
videl jsem a je to dobry teda..
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Aug 5 2008 04:56pm
Quote (sapier @ Tue, Aug 5 2008, 04:33pm)
Harold.and.Kumar.Escape.from.Guantanamo.Bay BEST


Banicku jestli to bude nejaka picovina tak mas ume dalsi vroubek!
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Aug 6 2008 07:05am
chci se zacit čimět na Chobit's ale vubec nvm kde to mam stahnout a torrent pouzivat nebudu sad.gif nechce mi nekdo pichnout ? xD
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Aug 6 2008 07:36am
Quote (Nipik @ Wed, 6 Aug 2008, 15:05)
chci se zacit čimět na Chobit's ale vubec nvm kde to mam stahnout a torrent pouzivat nebudu sad.gif nechce mi nekdo pichnout ? xD


kua uz zmizel edit.. nvm smile.gif uzv poho nasel sem to a mam i cestinu xD ted budu cekovat non-stop vsechny díly xD
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev14567820Next
Closed New Topic New Poll