Quote (Karbec @ Mon, Aug 4 2008, 11:37am)
jj nejlepsi film, ja cekam na dvd rip abych se kouknul znova jak na vysvobozeni
haha

jj taky se tesim az na to kuknu znova

Quote (Nipik @ Mon, Aug 4 2008, 11:41am)
Ironman :/ to sem videl animovany a kvuly tomu na to moc chut nemam ~~ jeste se docela tezsim na novou Narnii prvni díl byl pěknej
no tak na film urcite kukni.. je to fakt vyborne
This post was edited by fifky-OVA on Aug 4 2008 05:42am