d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Pojďte Duelit Na Open :) > Se Nudim Jak Krava
Prev145678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 25 2008 08:53am
Jde někdo?

85.207.82.118 připojte se ! no hax. t4t

This post was edited by Runn3r on Jun 25 2008 08:53am
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 25 2008 11:47am
Quote (Runn3r @ Wed, 25 Jun 2008, 15:53)
Jde někdo?

85.207.82.118 připojte se ! no hax. t4t


hell game unable to join game u need 1st to kill nm baal ...
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 25 2008 12:07pm
Quote (hero_cz @ Wed, Jun 25 2008, 06:47pm)
hell game unable to join game u need 1st to kill nm baal ...


to je dojeb no wink.gif
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 25 2008 01:13pm
Quote (Runn3r @ Wed, 25 Jun 2008, 19:07)
to je dojeb no wink.gif


to fakt je rofl.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jun 25 2008 02:37pm
KDyž budete chtit otevřít hru tak stačí napsat PM nebo vyvolení na icq...
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 25 2008 02:38pm
Quote (ghetofu @ Wed, 25 Jun 2008, 21:37)
KDyž budete chtit otevřít hru tak stačí napsat PM nebo vyvolení na icq...


ja stejnak nemam char mam jedine asi 13 lvl sumonera kdyz byl ten reset tak jsem jel s kamoselm singl smile.gif)

This post was edited by hero_cz on Jun 25 2008 02:38pm
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 25 2008 03:24pm
Quote (hero_cz @ Wed, Jun 25 2008, 09:38pm)
ja stejnak nemam char mam jedine asi 13 lvl sumonera kdyz byl ten reset tak jsem jel s kamoselm singl smile.gif)


Doufám , že ses bavil smile.gif
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 25 2008 03:32pm
Quote (Runn3r @ Wed, 25 Jun 2008, 22:24)
Doufám , že ses bavil smile.gif


si pis ze jo co jsem mel jineho delat kdyz nesel bnet... takovej mensi trening

This post was edited by hero_cz on Jun 25 2008 03:32pm
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 25 2008 03:36pm
Quote (hero_cz @ Wed, Jun 25 2008, 10:32pm)
si pis ze jo co jsem mel jineho delat kdyz nesel bnet... takovej mensi trening


Na začátek tongue.gif hehe smile.gif Ja hrat scl tak už sem 95 kua -.- zasrané baaly zasrani amici kua. Když spím oni hrajou, když nespím oni spí , když sem najebany zase hrajou ale to zase většinou ja hrat nemužu . :/ chjo sad.gif seru na dia rofl.gif
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 25 2008 03:39pm
Quote (Runn3r @ Wed, 25 Jun 2008, 22:36)
Na začátek tongue.gif hehe smile.gif Ja hrat scl tak už sem 95 kua -.- zasrané baaly zasrani amici kua. Když spím oni hrajou, když nespím oni spí , když sem najebany zase hrajou ale to zase většinou ja hrat nemužu . :/ chjo sad.gif seru na dia rofl.gif


cya hand.gif wurf.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev145678Next
Add Reply New Topic New Poll