d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > -> The Best Prvni Postava Po Resetu <- > Q Zase Po Roce :)
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,746
Joined: Apr 10 2006
Gold: 140,840.88
Jun 15 2008 05:57am
Quote (Log_in @ Sun, 15 Jun 2008, 12:49)
a co jinyho proboha skillujes ohmy.gif samozrejme ze max


treba fb synergies? oO
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 15 2008 06:03am
Quote (EGY @ Fri, Jun 13 2008, 05:44pm)
fire sorc ofc


Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Jun 15 2008 06:09am
do cold mastery tolko aby dalo priserke - 100 ak ma max rezist na cold (ne imune)
staci ak bude s vecami tahat dole tak 200 rezistov, ale urcite by som tam dal viac ako 1 bod.
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 15 2008 06:13am
vzdy davam jeden bod do CM jakmile to je mozne, pak se k CM vracim az mam max dmg

e: mozna to neni efektivni, ale timhle stylem jsem blizzsorcek udelal tuny a vzdy bez problemu

This post was edited by Leri on Jun 15 2008 06:14am
Member
Posts: 45,746
Joined: Apr 10 2006
Gold: 140,840.88
Jun 15 2008 06:20am
kdyz jsem si delal predbezne bliznu, tak bez skileru a normal veci tak ma okolo 2k -3k dmg

podle me je lepsi orb za 300 dmg a jeste k tomu mate body ve fire
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Jun 15 2008 06:35am
Quote (undead_lord @ Sun, 15 Jun 2008, 14:20)
kdyz jsem si delal predbezne bliznu, tak bez skileru a normal veci tak ma okolo 2k -3k dmg

podle me je lepsi orb za 300 dmg a jeste k tomu mate body ve fire


to je pravda fo nepotrebuje moc velkej lvl ale na zabiti imuniku me vystaci (zvlast na lodu kde je hodne + skill z veci) static a nova do ktery dam tak 5 bodiku no proste podle lvlu

Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Jun 15 2008 03:24pm
9.00 a.m pdt kolik to je ceskyho casu?
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jun 15 2008 03:29pm
Quote (pugacov @ Sun, Jun 15 2008, 10:24pm)
9.00 a.m pdt kolik to je ceskyho casu?


18:00
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 15 2008 03:44pm
Quote (ghetofu @ Sun, 15 Jun 2008, 22:29)
18:00


tj napicu ze tak pozde rpoc to nedaji rano a pak to pusteji az bych byl z prace doma smile.gif takhle to vychazi tak na pulnoc co to pustej a tak max 2 hodky bych si zahral pak supati do prace sad.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 15 2008 03:58pm
Quote (hero_cz @ Sun, Jun 15 2008, 10:44pm)
tj napicu ze tak pozde rpoc to nedaji rano a pak to pusteji az bych byl z prace doma smile.gif takhle to vychazi tak na pulnoc co to pustej a tak max 2 hodky bych si zahral pak supati do prace sad.gif


haha biggrin.gif už se připravuješ na start ?biggrin.gif Jinak na všech realmech je čas stejný ? wink.gif Protože ja hraju na eastu tongue.gif tak jestli tam taky mužu začít až v 6 hodin :/
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll