Quote (exe.NoMore @ Sun, 10 Sep 2006, 23:42)
Quote (palec @ Sun, Sep 10 2006, 06:20pm)
Quote (exe.NoMore @ Sun, Sep 10 2006, 01:53pm)
Quote (melcz @ Sun, Sep 10 2006, 10:54am)
myslim ze je to reakce na tohle:
Quote (thebiss @ Wed, 5 Apr 2006, 21:27)
Quote (StevkoCi @ Thu, Apr 6 2006, 01:23am)
Sentinel4 suhlasim
ani se neozyvej, ani ses nepredstavil

myslim ? ;p
hah tak reagovat na post z 5. dubna to je pekne prehrane imo
nechcu spamovat

myslim ze sem tady spamoval dost ale palecku neni to imho ?

nespamuj a najdi si to... IMO = In My Opinion, IMHO je In My H*** (to nevim, snad me nekdo doplni) Opinion
vim jenom ze to je totez jenom IMHO je trochu duraznejsi nebo tak nejak...
edit: diky za doplneni... podle me ma pravdu spis Sob nez Palec... a Palce ne ze me za to reportnes

edit2: mrknete sem:
http://encyklopedie.seznam.cz/heslo/442237-imhoedit3: a nejvic se mi tam libi PEBKAC
This post was edited by MrReaper on Sep 11 2006 06:54am