d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Zitra Budu Delat Prijimacky Na Vysokou > Drzte Mi Koule
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,195.88
Jun 13 2008 11:18am
Quote (MrReaper @ Fri, 13 Jun 2008, 18:01)
aha, tak nic, ja vcera rano... na anglictinu nemam stesti, ale ucim se ji od svych 4 let, takze fakt nemam problem jet rychle (ale jak vidim tak jsem si to asi zkontrolovat mel)... a jinak ja se taky neucil (a taky jsem shodou okolnosti neumel sin/cos)


ja jsem matiku prakticky 4 roky na stredni nemel
matiku jsem se ucil na prijimacky asi tak 9 hod celkem

tady mate dukaz, ze nepotrebujete zadny gympl k tomu, abyste se dostali na vysokou jak to mnozi rikaji
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jun 13 2008 11:21am
Quote (undead_lord @ Fri, 13 Jun 2008, 19:18)
ja jsem matiku prakticky 4 roky na stredni nemel
matiku jsem se ucil na prijimacky asi tak 9 hod celkem

tady mate dukaz, ze nepotrebujete zadny gympl k tomu, abyste se dostali na vysokou jak to mnozi rikaji


Dostat se ne ale udrzet se tam ... ano smile.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 13 2008 11:25am
Quote (undead_lord @ Fri, Jun 13 2008, 06:18pm)
ja jsem matiku prakticky 4 roky na stredni nemel
matiku jsem se ucil na prijimacky asi tak 9 hod celkem

tady mate dukaz, ze nepotrebujete zadny gympl k tomu, abyste se dostali na vysokou jak to mnozi rikaji


VŠE neni z nejtěžších wink.gif
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jun 13 2008 11:27am
Quote (Sobcz @ Fri, 13 Jun 2008, 19:25)
VŠE neni z nejtěžších wink.gif


troufam si rict ze je z nejlehcich smile.gif
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 13 2008 11:44am
Quote (undead_lord @ Fri, 13 Jun 2008, 18:18)
ja jsem matiku prakticky 4 roky na stredni nemel
matiku jsem se ucil na prijimacky asi tak 9 hod celkem

tady mate dukaz, ze nepotrebujete zadny gympl k tomu, abyste se dostali na vysokou jak to mnozi rikaji


http://www.youtube.com/watch?v=vg8s-U5ky74 prase!
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jun 13 2008 11:52am
Quote (undead_lord @ Fri, 13 Jun 2008, 18:18)
ja jsem matiku prakticky 4 roky na stredni nemel
matiku jsem se ucil na prijimacky asi tak 9 hod celkem

tady mate dukaz, ze nepotrebujete zadny gympl k tomu, abyste se dostali na vysokou jak to mnozi rikaji


ja potřeboval gympl abych se ve škole nenudil, moje o 2 roky starší segra me totiz vsechno ucila predem laugh.gif
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,195.88
Jun 13 2008 11:54am
Quote (hero_cz @ Fri, 13 Jun 2008, 18:44)


nespamuj tu stredoskolaku !! nebo ucnak? uglyhammer.gif
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 13 2008 11:56am
Quote (undead_lord @ Fri, 13 Jun 2008, 18:54)
nespamuj tu stredoskolaku !! nebo ucnak? uglyhammer.gif


less cry ty vysokoskolaku wurf.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 13 2008 11:57am
Quote (undead_lord @ Fri, Jun 13 2008, 06:54pm)
nespamuj tu stredoskolaku !! nebo ucnak? uglyhammer.gif


udělá přijímačky a hned si vyskakuje.. smile.gif .. kéž bych se na tu karlovku na práva dostal .. závidim ... tongue.gif ale výsledky až 26.
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,195.88
Jun 13 2008 11:59am
Quote (Sobcz @ Fri, 13 Jun 2008, 18:57)
udělá přijímačky a hned si vyskakuje.. smile.gif .. kéž bych se na tu karlovku na práva dostal .. závidim ... tongue.gif ale výsledky až 26.


uz vis kolik mas bodu?
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll