Quote (MrReaper @ Fri, 13 Jun 2008, 18:01)
aha, tak nic, ja vcera rano... na anglictinu nemam stesti, ale ucim se ji od svych 4 let, takze fakt nemam problem jet rychle (ale jak vidim tak jsem si to asi zkontrolovat mel)... a jinak ja se taky neucil (a taky jsem shodou okolnosti neumel sin/cos)
ja jsem matiku prakticky 4 roky na stredni nemel
matiku jsem se ucil na prijimacky asi tak 9 hod celkem
tady mate dukaz, ze nepotrebujete zadny gympl k tomu, abyste se dostali na vysokou jak to mnozi rikaji