d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Trade Uspechy Za Letosni Sezonu? > Aneb Jak Hodne Jste Zbohatli? :d
Prev145678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 12 2008 08:56am
Quote (Killer111 @ Thu, Jun 12 2008, 03:51pm)
hlavně jak sob jenom přijímá a nic nedává, většího škrta sem neviděl


16. červenec 2007 14:22:58 Posláno 1,000.00 (1,022.38 -> 22.37) to Sentinel4 (140.01 -> 1,140.01) nub
24. srpen 2007 20:25:34 Posláno 1,000.00 (2,808.00 -> 1,808.00) to shacalaca (12,995.00 -> 13,995.00) back
19. srpen 2007 17:15:52 Posláno 2,000.00 (4,808.00 -> 2,808.00) to EGY (259.37 -> 2,259.37) back
23. leden 2008 17:23:53 Posláno 500.00 (8,015.00 -> 7,515.00) to Radmag (0.00 -> 500.00) idiote -.-
23. leden 2008 16:41:46 Posláno 500.00 (8,015.00 -> 7,515.00) to Radmag (0.00 -> 500.00) welcome back
7. červen 2008 15:29:09 Posláno 779.40 (14,417.94 -> 13,638.54) to EGY (8,220.60 -> 9,000.00) sem bůh, kosmickej bůh

FU

This post was edited by Sobcz on Jun 12 2008 08:57am
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jun 12 2008 08:58am
Quote (Sobcz @ Thu, 12 Jun 2008, 16:56)
16. červenec 2007 14:22:58 Posláno 1,000.00 (1,022.38 -> 22.37) to Sentinel4 (140.01 -> 1,140.01) nub
24. srpen 2007 20:25:34 Posláno 1,000.00 (2,808.00 -> 1,808.00) to shacalaca (12,995.00 -> 13,995.00) back
19. srpen 2007 17:15:52 Posláno 2,000.00 (4,808.00 -> 2,808.00) to EGY (259.37 -> 2,259.37) back
23. leden 2008 17:23:53 Posláno 500.00 (8,015.00 -> 7,515.00) to Radmag (0.00 -> 500.00) idiote -.-
23. leden 2008 16:41:46 Posláno 500.00 (8,015.00 -> 7,515.00) to Radmag (0.00 -> 500.00) welcome back
7. červen 2008 15:29:09 Posláno 779.40 (14,417.94 -> 13,638.54) to EGY (8,220.60 -> 9,000.00) sem bůh, kosmickej bůh

FU


xD kri
njn whats mine is yours baby

930.00 (13.37 -> 943.37) from Sentinel4 (1,238.00 -> 308.00) 2*20/17
jo to byly ceny biggrin.gif

This post was edited by EGY on Jun 12 2008 09:24am
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jun 12 2008 11:04am
mno já sem začínal s 2k a teď mam 6k, nějak moc dobrý trady sem neměl spíš hodně malých.
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,585.88
Jun 12 2008 12:16pm
ti z vas, kteri maji hodne fg, mate vubec neco v itemech ?
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jun 12 2008 12:20pm
Quote (undead_lord @ Thu, 12 Jun 2008, 20:16)
ti z vas, kteri maji hodne fg, mate vubec neco v itemech ?


nj asi 4K proc ?
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jun 12 2008 12:21pm
Quote (undead_lord @ Thu, Jun 12 2008, 06:16pm)
ti z vas, kteri maji hodne fg, mate vubec neco v itemech ?


nemam ani jedno ^^^^^^^^^^^^^^
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jun 12 2008 12:23pm
Quote (Lua @ Thu, 12 Jun 2008, 20:21)
nemam ani jedno ^^^^^^^^^^^^^^


nj vime a nikdy si nemel vic jak 1K jasne jasne bla bla ... uglyhammer.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jun 12 2008 12:25pm
Quote (EGY @ Thu, Jun 12 2008, 06:23pm)
nj vime a nikdy si nemel vic jak 1K jasne jasne bla bla ... uglyhammer.gif


^jak si to uhodl? laugh.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 12 2008 12:25pm
Quote (undead_lord @ Thu, Jun 12 2008, 07:16pm)
ti z vas, kteri maji hodne fg, mate vubec neco v itemech ?


jistě ^^ ... todle mam jen na machrování na tebe .. na hraní mam itemy ^^
Member
Posts: 9,218
Joined: Jul 17 2007
Gold: 24,424.00
Jun 12 2008 12:59pm
Quote (undead_lord @ Thu, 12 Jun 2008, 19:16)
ti z vas, kteri maji hodne fg, mate vubec neco v itemech ?


klidne ti muzu ukazat mejch par accountu s vecma ^^
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev145678Next
Add Reply New Topic New Poll