d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Ja > Neco O Mne
Prev145678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
Jun 10 2008 02:52pm
nn to tell , budte tu sbohem...
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
Jun 10 2008 02:53pm
Quote (Karbec @ Tue, 10 Jun 2008, 20:52)
ok v tom pripade me staci ze jsem prisel ze skoly, byl jsem u kamose pak jsem vysaval a sel uklizet po tatoj k sousedom.
Ted na kompu delam referat do skoly takze..
/fail


referat , referat o jsp ? to je jedno .
Member
Posts: 25,366
Joined: Dec 27 2004
Gold: 399,657.00
Jun 10 2008 02:55pm
ahoj, budeme kamarádi?
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 10 2008 02:56pm
Quote (Foxcompany @ Tue, 10 Jun 2008, 22:53)
referat , referat o jsp ? to je jedno .


kdyz to chces slyset tak delam referat na Občanskou Výchovu.
Aktuality
Quote
Brankář Blažek se prý vrátí do fotbalové Sparty
Brankářská dvojka české fotbalové reprezentace Jaromír Blažek se po ročním účinkování v 1. FC Norimberk vrací na Letnou. Deníku Právo to sdělil zdroj blízký Spartě, který si nepřál být jmenován. Hovořit o tom zatím nechce ani nikdo z letenského klubu. Smlouvu na dva roky by měl podepsat po konci mistrovství Evropy.
Paroubek se opět dožaduje hlasování o osudu vlády
Lídrovi ČSSD Jiřímu Paroubkovi nedá spát vláda premiéra Mirka Topolánka (ODS). Po třech neúspěších s hlasováním o nedůvěře kabinetu pro změnu vyzval předsedu vlády, aby požádal Sněmovnu o vyslovení důvěry. Kromě tohoto "biče" ale přišel i s "cukrem". Za splnění čtyř podmínek nabízí vládě příměří v době českého předsednictví EU

Školky hlásí plno, mnohé děti musí zůstat doma

Školky v Praze, Brně, Liberci a Plzni hlásí plno. V Česku se v posledních letech narodilo hodně dětí a kapacity pro ně ve státních mateřských školách nestačí. Rodiče tak mnohdy musí zůstat s dětmi doma nebo hledat možnosti hlídání. Nejkritičtější situace je ve velkých městech, volná místa na příští školní rok mají jen školky na menších vesnicích.

Číňanům se daří vypouštět povodňové jezero, pomohli si raketami
Čínské armádě se v úterý po velkém úsilí podařilo snížit hladinu vody v jezeře Tchang-ťia-šan. Ta nebezpečně narůstala kvůli sesuvům půdy po ničivém zemětřesení z minulého měsíce. Vojákům se povedlo vybudovat kanály, které vodu odvádějí do okolí.


je to z realneho sveta.
EDIT: stejne skoda ze tu neni phu, ten by ti dal..

This post was edited by Karbec on Jun 10 2008 02:58pm
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
Jun 10 2008 03:00pm
phu je stejnej bastard jako ty a jini , btw ten referat ti zabere hodne casu co
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 10 2008 03:02pm
Quote (Foxcompany @ Tue, 10 Jun 2008, 23:00)
phu je stejnej bastard jako ty a jini , btw ten referat ti zabere hodne casu co


ani ne ale je to dobra znamka temer za nic tak co, jen blbec by to neudelal.
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,585.88
Jun 10 2008 03:02pm
Quote (Foxcompany @ Tue, 10 Jun 2008, 22:00)
phu je stejnej bastard jako ty a jini , btw ten referat ti zabere hodne casu co


pro tebe jsou vsichni curaci ><


ty jediny jsi pica smile.gif
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
Jun 10 2008 03:05pm
Quote (undead_lord @ Tue, 10 Jun 2008, 21:02)
pro tebe jsou vsichni curaci ><


ty jediny jsi pica smile.gif


hahahahahahahahahaahahhaha, pokud basnik myslel ze to bude vtipne nebylo...
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,585.88
Jun 10 2008 03:06pm
Quote (Foxcompany @ Tue, 10 Jun 2008, 22:05)
hahahahahahahahahaahahhaha, pokud basnik myslel ze to bude vtipne nebylo...


to je veta pro porazene tusim smile.gif
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
Jun 10 2008 03:06pm
Quote (Karbec @ Tue, 10 Jun 2008, 21:02)
ani ne ale je to dobra znamka temer za nic tak co, jen blbec by to neudelal.


tak to koukam ...
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev145678Next
Add Reply New Topic New Poll