Quote (Nipik @ Tue, 10 Jun 2008, 07:29)
toto me nebavi poslouchat ~~ at uz to tu zavrou. sami off nekdo udela topic, a pak je z toho spamarna jak hovado (nemluvim jen o tobe!) sveobecne.
well ale i tak jsou v top 50 topics s last postem starym ~1 mesic, takze kbydy tu nebylo tohle tak by tu nebylo nic