Quote (vanys @ Tue, Jun 10 2008, 07:15pm)
http://img29.picoodle.com/img/img29/4/6/10/f_luam_1442bdb.jpg
beze srandy ten je dobrej se mi libíííí :-D
undead na tebe nemá.... seš 1

hrozně moc oceňuju to že sis k tomu aspoň na chvilku dokázal sednout
This post was edited by Lua on Jun 11 2008 04:45pm