d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Hero_cz Is Easy! > Check This Topic ^^
Prev14567813Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
May 30 2008 12:33am
Quote (Wourly @ Thu, May 29 2008, 09:19pm)
a ted se cítíš také dospělý ?


Mluvím o tobě, ale v té době bych to ještě pochopil.rofl.gif
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
May 30 2008 12:42am
jak tak vidím, tak plno hráčů diabla má vysoké IQ
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
May 30 2008 01:25am
hero > wourly
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
May 30 2008 01:38am
Quote (Radmag @ Fri, 30 May 2008, 08:25)
hero > wourly


ano pane!
radek ma vzdy pravdu!!

This post was edited by hero_cz on May 30 2008 01:40am
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
May 30 2008 02:07am
+1
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
May 30 2008 02:11am
Quote (ghetofu @ Fri, 30 May 2008, 09:07)
+1


10% warn isnt enought? want more?
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
May 30 2008 04:55am
Quote (ghetofu @ Fri, 30 May 2008, 10:07)
+1


ted by jsi me mohl zjebat ze tu spamuju ne?
Member
Posts: 4,900
Joined: Feb 14 2006
Gold: 187.40
May 30 2008 05:05am
Quote (Sobcz @ Fri, May 30 2008, 06:28am)
Máme 344,442 registrovaných uživatelů..... 50 000 je eště dost podhodnocený wink.gif


strelil jsem od boku, vim, ze jich je vic a dia accountu je minimalne 20x tolik + 8 nazvu charu , tj. 160 mil jmen, no kdo se v tom ma vyznat, a hledat pak nejaky nazev acc nebo charu... omg...

To by obvineni na kradeni jmen pak padlo na každého, třeba proč má Sob acc Sobcz a ne jen Sob , pro já mam acc xLYNXx a ne Lynx ... jednoduše proto, že už prostě byly a vymýšlet si něco nového je dost na prd, každý si dává většinou to, co je na dia, a co se týče charů, tak je to ještě složitější a mnohá jména se určitě odlišuje třeba jen pomlčkou a podtržítkem

V každém případě jsem jen chtěl konstatovat, že je to naprosto nesmyslný topic, ne, že bych snad chtěl Hera nejak bránit, ale v tomhle se ten clovek naprosto sekl a blábolí tu věci, co se daj napasovat i na něj.
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
May 30 2008 05:33am
Quote (Wourly @ Fri, May 30 2008, 07:42am)
jak tak vidím, tak plno hráčů diabla má vysoké IQ


Viz ty založit inteligentní topik o tom , že si zabil hera biggrin.gif nevadí tongue.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 30 2008 07:04am
Quote (Wourly @ Fri, May 30 2008, 07:42am)
jak tak vidím, tak plno hráčů diabla má vysoké IQ


To by ses divil jaký sou mezi náma bedny... Dalibor, Radek, Charon, Hero rofl.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev14567813Next
Closed New Topic New Poll