Quote (Sobcz @ Fri, May 30 2008, 06:28am)
Máme 344,442 registrovaných uživatelů..... 50 000 je eště dost podhodnocený

strelil jsem od boku, vim, ze jich je vic a dia accountu je minimalne 20x tolik + 8 nazvu charu , tj. 160 mil jmen, no kdo se v tom ma vyznat, a hledat pak nejaky nazev acc nebo charu... omg...
To by obvineni na kradeni jmen pak padlo na každého, třeba proč má Sob acc Sobcz a ne jen Sob , pro já mam acc xLYNXx a ne Lynx ... jednoduše proto, že už prostě byly a vymýšlet si něco nového je dost na prd, každý si dává většinou to, co je na dia, a co se týče charů, tak je to ještě složitější a mnohá jména se určitě odlišuje třeba jen pomlčkou a podtržítkem
V každém případě jsem jen chtěl konstatovat, že je to naprosto nesmyslný topic, ne, že bych snad chtěl Hera nejak bránit, ale v tomhle se ten clovek naprosto sekl a blábolí tu věci, co se daj napasovat i na něj.