d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Mam To ! > Haha
Prev145678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,181
Joined: Apr 9 2007
Gold: 30,797.00
May 23 2008 01:21pm
Quote (mortwatcher @ Fri, 23 May 2008, 16:02)
základy společenských věd
česák
anglina
děják


to me napadlo, az na to prvni, ale i tak ... imho pohoda smile.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
May 25 2008 09:41am
čeká mě to ve středu, učit se začínám teď, tak doufám že se tu zkurvenou češtinu naučím, tolik literatury by se jeden posral...
Member
Posts: 25,366
Joined: Dec 27 2004
Gold: 399,657.00
May 25 2008 10:05am
Quote (pugacov @ Tue, 20 May 2008, 20:06)
ted uz jen prijimacky na vs .)


Spíš už jen registrace na pracák tongue.gif
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
May 25 2008 01:39pm
Quote (Herugurth @ Sun, 25 May 2008, 17:05)
Spíš už jen registrace na pracák tongue.gif


tak tak smile.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 25 2008 02:18pm
Quote (firebird_cz @ Fri, May 23 2008, 08:21pm)
to me napadlo, az na to prvni, ale i tak ... imho pohoda smile.gif


bych tě chtěl vidět jak dáváš filosofii... rofl.gif .. toho sem se bál fakt nejvíc... 11 otázek z 30 byla filosofie.. a nakonec sem si samozřejmě jednu z nich vytáh biggrin.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
May 25 2008 02:53pm
Quote (Sobcz @ Sun, 25 May 2008, 21:18)
bych tě chtěl vidět jak dáváš filosofii... rofl.gif .. toho sem se bál fakt nejvíc... 11 otázek z 30 byla filosofie.. a nakonec sem si samozřejmě jednu z nich vytáh biggrin.gif


filosofie je nejvíc easy, lehčí už je snad jenom náboženství laugh.gif ale nevím jak je to u vás na škole tak nebudu rýt
Member
Posts: 3,088
Joined: Mar 17 2008
Gold: 0.00
May 26 2008 06:43am
gz
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 26 2008 07:07am
Quote (Sobcz @ Sun, May 25 2008, 09:18pm)
bych tě chtěl vidět jak dáváš filosofii... rofl.gif .. toho sem se bál fakt nejvíc... 11 otázek z 30 byla filosofie.. a nakonec sem si samozřejmě jednu z nich vytáh biggrin.gif


maturita je ta největší fraška, mě čeká zkouška z filosofie a to je 30 otázek, navíc sem neúspěšně absolvoval zk z práva a to bylo 63 otázek po 1 straně A4
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
May 28 2008 10:49am
Potvrzuju všechno co zde bylo řečeno o tom že maturita je fraška... Vezmu to rychle a jednoduše...
8:30 - IVT - Přepínače, procedury, funkce - 15minutový monolog o výhodách deklarací procedur v Pascalu a funkcí v C, který jsem završil tím, že jsem se ani nedostal k ukázkám programů a učitelku jsem tím de facto nasral - za 1
9:30 - ENG - Czech Republic - reálie, trošku jsem si poplaval, ale nahradil jsem to perfektním projevem a bezchybnou gramatikou, neznámý text jsem dostal o nespavosti (moje oblíbené téma, takže luxus) - za 1
10:30 - MAT - Trigonometrie - tady šlo čistě o to vědět co je trojúhelník a umět číst (tabulky), dostal jsem 3 příklady, otázku jaký je rozdíl v sinové a cosinové větě pokud jde o tupý úhel a na závěr teoretickou otázku z analytické geometrie jak se počítá obsah trojúhelníku pomocí vektorů... Vše jsem věděl, za 1
11:30 - CZE - Husitská Literatura - posilněn asi 7 panáky mého oblíbeného Beefeateru jsem tam naběhl, vytáhl jsem si jednu z 10 otázek co jsem uměl, odkecal to od A do Z až na Budišínský rukopis a můj drahý třídní který mě nemá rád mi dal stejně za 2 a bylo to, odcházel jsem rád, že to mám za sebou a ještě radši že jsem vytáhl něco co jsem uměl... Teď jsem přijel domů a střízlivým před další cestou do hospody laugh.gif

edit: pro ty koho to zajímá jsem se učil celkově asi 30 hodin, z toho asi 13 hodin češtinu...

This post was edited by MrReaper on May 28 2008 10:50am
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
May 28 2008 11:09am
Jn jenže todle můžeš říkat každé další generaci co bude mít maturu a oni ti stejně nebudou věřit že je to lehké a fraška, dokud to nezažijou laugh.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev145678Next
Add Reply New Topic New Poll