já jsem 100% Slávista už jsem byl v Edenu.... -

krásný stadion ale ty ceny vztupenek jsou doslova a do písmene nehorázné!!!!
když mi bylo 17 tak jsem byl naroscesti Slavia nebo
Ostrava o rok později Ostrava malem Spadla tak jsem zůstal u Slavie!!!!
Slavie Praha Slavie Praha Slavie Praha Slavie Praha