d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Sparta - Slavia > Nazory
Prev14567813Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
May 18 2008 02:23pm
Quote (otko @ Sun, 18 May 2008, 21:17)
chyba tam sneh


spráááávně, navíc není zima Leri
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 18 2008 02:49pm
Quote (otko @ Sun, May 18 2008, 08:17pm)
chyba tam sneh


Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 18 2008 03:42pm
SPARTA ROX



































a sob je v realu naprostej retard, viz foto z jeho oslavy narozenin




flame on:
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
May 21 2008 11:54pm
já jsem 100% Slávista už jsem byl v Edenu.... -icon_pointr.gif krásný stadion ale ty ceny vztupenek jsou doslova a do písmene nehorázné!!!!
když mi bylo 17 tak jsem byl naroscesti Slavia nebo Ostrava o rok později Ostrava malem Spadla tak jsem zůstal u Slavie!!!!

Slavie Praha

Slavie Praha

Slavie Praha

Slavie Praha
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
May 22 2008 03:21am
Quote (Nipik @ Sun, May 18 2008, 05:36pm)
haha no to me poser biggrin.gif takovej retard biggrin.gif takhle vypadaj Spartani ^^  rofl.gif  rofl.gif


^^
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 22 2008 03:22am
Double post, vobrovskej sig proti pravidlům, kdo si ? rofl.gif
Member
Posts: 9,218
Joined: Jul 17 2007
Gold: 24,424.00
May 22 2008 03:29am
Quote (Sobcz @ Thu, 22 May 2008, 10:22)
Double post, vobrovskej sig proti pravidlům, kdo si ? rofl.gif


lama biggrin.gif
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
May 22 2008 03:50am
hmmm jsem tu doslova a do písmene krátce.... ^^ nevím co se ti může nebo ne ... díky že ste mě upozornili
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 22 2008 04:03am
Quote (Kebs @ Thu, May 22 2008, 10:50am)
hmmm jsem tu doslova a do písmene krátce.... ^^ nevím co se ti může nebo ne ... díky že ste mě upozornili


no stačí si přečíst pravidla a návody tady:
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=14693718&f=264

neni to tak složitý ^^
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,585.88
May 22 2008 04:07am
nezalezi na tom jestli udelas double post nebo ne, stejne tech postu udelas hodne smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev14567813Next
Closed New Topic New Poll