d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Mistrovstvi Sveta V Hokeji > Omg
Prev1456
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
May 18 2008 02:42pm
Quote (Leri @ Sun, 18 May 2008, 20:07)
mother russia
e: po patnacti letech, doprejme jim to wink.gif


stacilo jim to s Tichonovem smile.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 18 2008 02:48pm
Quote (Leri @ Sun, May 18 2008, 09:07pm)
mother russia
e: po patnacti letech, doprejme jim to wink.gif


nevim proč ale i po těch letech mam pořád k rusákům odpor.. nicméně .. kanaďani mě taky serou .. takže ať všichni chcípnou rofl.gif
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
May 18 2008 02:49pm
Quote (Sobcz @ Sun, 18 May 2008, 20:48)
nevim proč ale i po těch letech mam pořád k rusákům odpor.. nicméně .. kanaďani mě taky serou .. takže ať všichni chcípnou rofl.gif


i tak by se to dalo napsat xD
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
May 18 2008 03:06pm
Quote (Sobcz @ Sun, 18 May 2008, 21:48)
nevim proč ale i po těch letech mam pořád k rusákům odpor.. nicméně .. kanaďani mě taky serou .. takže ať všichni chcípnou rofl.gif


mluvíme tady o francouzské nebo anglické části kanady? ti francouzští mě taky pěkně serou...
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 18 2008 03:44pm
RUSÁCI = ČURÁCI
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
May 19 2008 02:32am
Quote (Killer111 @ Sun, 18 May 2008, 22:44)
RUSÁCI = ČURÁCI


pravda
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
May 19 2008 01:54pm
Quote (Killer111 @ Sun, 18 May 2008, 23:44)
RUSÁCI = ČURÁCI


RUSSIA smile.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
May 20 2008 08:25am
Quote (AcedraC @ Mon, May 19 2008, 08:54pm)
RUSSIA smile.gif


hehe
Member
Posts: 258
Joined: May 26 2008
Gold: 125.00
May 27 2008 10:59am
ya ^^
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1456
Closed New Topic New Poll