No zpet k tematu. Ja studuju vs a u toho pracuju v bance. Nejvic me donutilo k uceni to, ze 90 % lidi co si tam chodi pro uvery, nevydelava ani 13K, takže tento odstrašujici pripad mi hodne pomohl. Kdyz si clovek predstavi, ze uz by musel dokonce zivota zit za 13k mesicne, tak je to dobra motivace