d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Psp Vs Iphone > Help :)
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
May 12 2008 11:04am
Quote (Rapyjer @ Mon, 12 May 2008, 17:42)
JA 24! tongue.gif


ja mam v mobilu 2Mb a mp3 nekompatibilní a taky tady nemachuju laugh.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 12 2008 01:16pm
Quote (Rapyjer @ Mon, May 12 2008, 04:42pm)
JA 24! tongue.gif


vsadim se o co chci ze to vse neprehrajes na jednu baterku smile.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
May 12 2008 01:37pm
Quote (Leri @ Mon, 12 May 2008, 21:16)
vsadim se o co chci ze to vse neprehrajes na jednu baterku smile.gif


rekl bych ze ani ja s 1gb v mobilu..
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll