Quote (Sentinel4 @ Mon, 28 Apr 2008, 19:18)
pche, to je taky izi, vsadim se, ze vybrejtr ma nekolik takovych kamaradu. ale hacknout banku jen za pouziti telegrafu, to je u me frajerina.
hmm telegraf... binární kód přes sériový "port"... i takhle by se to dalo hacknout, ale při rychlosti telegrafu tak za milión let...
Heru sry za zničení tvého topicu, tentokrát jsem k tomu bohužel přispěl...