Quote (xLYNXx @ Fri, 25 Apr 2008, 00:18)
No sezente si pocitacovou hru MtG a predvedte svuj um

(prochazis krajinou a hrajes karty s priserkama zas o karty ofc) Mam to doma na CDcku, takze zajemci si ke mne muzou zajet a ja jim to vypalim

Vyhoda je, ze je tam jedna kompletni edice ( mozna i vic, uz jsem to dlouho nehral) a neutracim za to tisice, kdyz si chci poradne zahrat s poradnejma kartama ... mozna to jde i online.
nasdilejto.
w raru to rozdel na mensi casti a uploadni na edisk nebo nekam
jinak absorby a underminy jsem nikdy nemel rad. moc many a kdyz neco zkrantrujete tak +3 nebo -3 life -> nic moc
ale pamatuju si dobu kdy jsem hraval balik kde byly
mana ptaci
flametongu
fire ice
snake (counter + 2/2 snake)
tovarna na medvedy (ench 1gg )
ench land -> tap veverka
s tim jsem vyhral turnaj v exilu a dostal se do top 4 v 1.x turnaji v outpostu i kdyz tehdy to byla cista dvojka
ted uz to nikdo nehraje