d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Magic: The Gathering > Zavzpominejte Na Stary Casy!
Prev145678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,900
Joined: Feb 14 2006
Gold: 187.40
Apr 24 2008 05:18pm
No sezente si pocitacovou hru MtG a predvedte svuj um tongue.gif (prochazis krajinou a hrajes karty s priserkama zas o karty ofc) Mam to doma na CDcku, takze zajemci si ke mne muzou zajet a ja jim to vypalim biggrin.gif Vyhoda je, ze je tam jedna kompletni edice ( mozna i vic, uz jsem to dlouho nehral) a neutracim za to tisice, kdyz si chci poradne zahrat s poradnejma kartama ... mozna to jde i online.
Member
Posts: 45,746
Joined: Apr 10 2006
Gold: 140,840.88
Apr 25 2008 02:31am
Quote (xLYNXx @ Fri, 25 Apr 2008, 00:18)
No sezente si pocitacovou hru MtG a predvedte svuj um tongue.gif (prochazis krajinou a hrajes karty s priserkama zas o karty ofc) Mam to doma na CDcku, takze zajemci si ke mne muzou zajet a ja jim to vypalim biggrin.gif Vyhoda je, ze je tam jedna kompletni edice ( mozna i vic, uz jsem to dlouho nehral) a neutracim za to tisice, kdyz si chci poradne zahrat s poradnejma kartama ... mozna to jde i online.


nasdilejto.

w raru to rozdel na mensi casti a uploadni na edisk nebo nekam

jinak absorby a underminy jsem nikdy nemel rad. moc many a kdyz neco zkrantrujete tak +3 nebo -3 life -> nic moc

ale pamatuju si dobu kdy jsem hraval balik kde byly

mana ptaci
flametongu
fire ice
snake (counter + 2/2 snake)
tovarna na medvedy (ench 1gg )
ench land -> tap veverka

s tim jsem vyhral turnaj v exilu a dostal se do top 4 v 1.x turnaji v outpostu i kdyz tehdy to byla cista dvojka
ted uz to nikdo nehraje sad.gif
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Apr 25 2008 02:52am
Quote (xLYNXx @ Fri, 25 Apr 2008, 00:18)
No sezente si pocitacovou hru MtG a predvedte svuj um tongue.gif (prochazis krajinou a hrajes karty s priserkama zas o karty ofc) Mam to doma na CDcku, takze zajemci si ke mne muzou zajet a ja jim to vypalim biggrin.gif Vyhoda je, ze je tam jedna kompletni edice ( mozna i vic, uz jsem to dlouho nehral) a neutracim za to tisice, kdyz si chci poradne zahrat s poradnejma kartama ... mozna to jde i online.


kde bydlis? smile.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Apr 25 2008 05:50am
Tak sem konečně přišel na to, co je to CE. Jsou to sběratelské karty, s kterými se bohužel na turnajích nemůže hrát.
Member
Posts: 25,366
Joined: Dec 27 2004
Gold: 399,657.00
Apr 27 2008 11:07am
Quote (DJVibrejtr @ Fri, 25 Apr 2008, 00:23)
Looool tak tohle je nejvic

Nech me hadat ten pocitac si pak nekdy prodal tak za 5k, dneska by mel cenu jeste mensi, a ty karty by dneska meli tak 50k? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Ja osobne bych radsi umrel nez to udelat timhle stylem smile.gif

€: omfg z tohodle je mi az do breku chapete jakou by za par let/desitek let mela sbirka dual landek?!? omg za pocitac... to bych nedal ani za ruzovy porshe cry3.gif wallbash.gif cry3.gif


Ty jsi hroznej materialista ... jasně, do pc se nevyplatí dát peníze nikdy, protože to rychle ztrácí na hodnotě. Ale díky tomu jsem tam kde jsem, mam tu práci kterou mam atd wink.gif
Member
Posts: 27,934
Joined: Nov 24 2006
Gold: 37,063.00
Apr 27 2008 11:14am
Quote (Herugurth @ Sun, 27 Apr 2008, 19:07)
Ty jsi hroznej materialista ... jasně, do pc se nevyplatí dát peníze nikdy, protože to rychle ztrácí na hodnotě. Ale díky tomu jsem tam kde jsem, mam tu práci kterou mam atd wink.gif


nejsem materialista spis collector tongue.gif

fakt bych radsi umrel nez to udelat takhle... ja bych je neprodal nikdy to byla jenom takova pragmaticka vsuvka ze jednou by meli cenu jak krava ^^


€: aneb lepsi dual landka v kapse a krucici zaludek, nezli kure nastole biggrin.gif


This post was edited by DJVibrejtr on Apr 27 2008 11:16am
Member
Posts: 2,602
Joined: Apr 11 2005
Gold: 18,003.00
Apr 29 2008 02:45am
Byla to úžasná hra a strávil jsem s ní spoustu času, je to sice hodně dávno, ještě byl povolený mind twist (což je pěkná čuňárna) s rackama, tedy hrával jsem i discardy (později nicol bolas), také controly a countery. Time walk je asi stále půvabná karta wink.gif ty nové již neznám .....

to DJVibrejtr:
Časem přijdeš na to, že co píše Heru je pravda smile.gif Byť jsem uprodal jen část svých karet a pár starých decků bych ještě možná dohromady dal wink.gif

Tímto zdravím Heru! smile.gif
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Apr 29 2008 03:13am
Quote (xLYNXx @ Thu, Apr 24 2008, 11:18pm)
No sezente si pocitacovou hru MtG a predvedte svuj um tongue.gif (prochazis krajinou a hrajes karty s priserkama zas o karty ofc) Mam to doma na CDcku, takze zajemci si ke mne muzou zajet a ja jim to vypalim biggrin.gif Vyhoda je, ze je tam jedna kompletni edice ( mozna i vic, uz jsem to dlouho nehral) a neutracim za to tisice, kdyz si chci poradne zahrat s poradnejma kartama ... mozna to jde i online.


jojo to jsem kdysi taky hral. pohodova hra smile.gif
Member
Posts: 45,746
Joined: Apr 10 2006
Gold: 140,840.88
Apr 29 2008 03:28am
Quote (DJVibrejtr @ Sun, 27 Apr 2008, 18:14)
nejsem materialista spis collector tongue.gif

fakt bych radsi umrel nez to udelat takhle... ja bych je neprodal nikdy to byla jenom takova pragmaticka vsuvka ze jednou by meli cenu jak krava ^^


€: aneb lepsi dual landka v kapse a krucici zaludek, nezli kure nastole biggrin.gif


predstav si, mas penize. Co za ne budes kupovat? jidlo nebo komiksy? jidlo ti zazene hlad, kdezto komiksy muzou mit za xx let peknou cenu ~~
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 29 2008 06:27am
já prodal vše asi za 10k , ale hokejové karty ty jsem schoval pro svého syna všechny smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev145678Next
Add Reply New Topic New Poll