Quote (Sobcz @ Mon, Apr 21 2008, 10:08pm)
ty si asi teda výjimka.. u tebe to zachraňuje ta boží čepice

achjo ... proč musim bejt looser

asi vytáhnu žiletky..
tyvle si mi připomněl, dneska sem si koupil mikinu velikosti 3XL

, aspoň nemusim kupovat spacák viď
This post was edited by Killer111 on Apr 21 2008 03:45pm