d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Jak Pestovat Travu?? > Jestli Je To Legalni To Topic Tak Help..
Prev1456789Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Apr 21 2008 02:01pm
Quote (Sobcz @ Mon, Apr 21 2008, 07:15pm)
hm asi ňák unikám tomu novýmu trendu mít nasráno v kalhotách a máchat rukama jak idiot rofl.gif


sobe lepsi mit nasrano v kalhotach a bavit se zhulenej nez mit nasrano celej zivot v hlave a bejt do 50 panic...
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Apr 21 2008 02:02pm
Quote (Black_WoH @ Mon, 21 Apr 2008, 22:01)
sobe lepsi mit nasrano v kalhotach a bavit se zhulenej nez mit nasrano celej zivot v hlave a bejt do 50 panic...


pretoze ten kto nenosi supersiroke nohavice, poriadnu siltovku a nehuli kazdy druhy den je do 50 panic a ma naprd zivot


makes sense

srsly
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Apr 21 2008 02:06pm
owned po niekolky krat

tongue.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 21 2008 02:34pm
Quote (Black_WoH @ Mon, Apr 21 2008, 09:01pm)
sobe lepsi mit nasrano v kalhotach a bavit se zhulenej nez mit nasrano celej zivot v hlave a bejt do 50 panic...


obávám se tvoje oba předpoklady sou nesplnitelný sad.gif navíc od 16tiletého "kida" to sedí rofl.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 21 2008 03:06pm
já už pár let nehulim a jako looser si teda nepřipadám.
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 21 2008 03:08pm
Quote (Killer111 @ Mon, Apr 21 2008, 10:06pm)
já už pár let nehulim a jako looser si teda nepřipadám.


ty si asi teda výjimka.. u tebe to zachraňuje ta boží čepice rofl.gif achjo ... proč musim bejt looser sad.gif asi vytáhnu žiletky..
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 21 2008 03:45pm
Quote (Sobcz @ Mon, Apr 21 2008, 10:08pm)
ty si asi teda výjimka.. u tebe to zachraňuje ta boží čepice rofl.gif achjo ... proč musim bejt looser sad.gif asi vytáhnu žiletky..


tyvle si mi připomněl, dneska sem si koupil mikinu velikosti 3XL biggrin.gif, aspoň nemusim kupovat spacák viď biggrin.gif

This post was edited by Killer111 on Apr 21 2008 03:45pm
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 21 2008 11:04pm
Quote (Killer111 @ Mon, Apr 21 2008, 10:45pm)
tyvle si mi připomněl, dneska sem si koupil mikinu velikosti 3XL biggrin.gif, aspoň nemusim kupovat spacák viď biggrin.gif


to máš jak rogalo ne ? rofl.gif
Member
Posts: 554
Joined: Apr 8 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 21 2008 11:26pm
hydrophonie 4 ever tongue.gif
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Apr 22 2008 12:20am
Quote (Funnydevil @ Tue, 22 Apr 2008, 06:26)
hydrophonie 4 ever tongue.gif


lol cau funny co ty tu delas rofl.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1456789Next
Add Reply New Topic New Poll