d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Držte Nám Zejtra Palce Smetáci > S Pyjerem Na To Nabíháme
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Apr 17 2008 01:39am
Quote (MrReaper @ Wed, Apr 16 2008, 03:13pm)
taky si myslim ze Rebels jsou lepsi smile.gif ale stejne jsem mival nejradsi svoji Gobliní smažárnu...


ja mel nejradeji svuj bluewhite control. ledovce, forcage a zabijak morphling. dokonce jsem s nim i vyhral par turnaju v Opave. kdybych tehda nebyl 13 leta socka a splasil nekde kacky i na duallandy, tak bych mozna udelal diru i v ostrave tongue.gif
Member
Posts: 27,934
Joined: Nov 24 2006
Gold: 37,063.00
Apr 20 2008 03:44am
Quote (hero_cz @ Thu, 17 Apr 2008, 08:36)
to je magic ze?
to se este hraje? ja myslel ze uz to vypadlo z mody :/


mtg > d2 ^^

kdyby mtg slo hrat tak jako d2 (tzn kdy chces, bez domlouvani, schazeni se atd) tak bych d2 ofc uz nikdy nehral...


Quote (IqLimited @ Wed, 16 Apr 2008, 10:29)
ta karta co mas v sign je a balik postaveny na ni je lamacky smile.gif vrata a cely deck do do kytek <)


lol to fakt ne ^^ to je moc moderni pristup, pot je z urzas blocku a tenkrat byly jeste fakt drsny karty, nez se wizardi zacali bat aby to neprepiskli jako treba v trixu nebo tak smile.gif

schvalne jukni na tohle:



takze asi takhle... kdlido ve 2. kole to de, ale proc ze jo? takze ve 3das tanglesy, ty mas landy mana ptaky a tak, kdesto protivnik toho prsote tolik nema. navic tapuje vzdycky o 2 vic jak ty! protoze ty tapujes to tom co remuvnes jeden fade counter, a navic muzes tapnout i samotny tanglese...takze timhle ho vojebes total...no a pak pluhy, uplne izi vratis 2 landy na vrch balicku... a mezitim mas mastikoru...takze creatury kosis izi, kdyz uz nahadou dokaze prezit tak aby neco vyvolal ^^

This post was edited by DJVibrejtr on Apr 20 2008 03:55am
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Apr 20 2008 05:08am
ja bych se k mtg klidne vratil a schazel se, kdyby v opave bylo kde a kdy.. ale uz jsem se pomalu smiril s tim, ze moje mtg pusobeni uz patri do historie smile.gif
Member
Posts: 27,934
Joined: Nov 24 2006
Gold: 37,063.00
Apr 20 2008 05:21am
Quote (IqLimited @ Sun, 20 Apr 2008, 13:08)
ja bych se k mtg klidne vratil a schazel se, kdyby v opave bylo kde a kdy.. ale uz jsem se pomalu smiril s tim, ze moje mtg pusobeni uz patri do historie smile.gif


opava je moc daleko ^^
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 7 2008 09:13am
tak sem vyfás trojáka ... píča.. prej už mam šanci teda max na dvojku .. ale pětku klidně dostat můžu .. zajímavá počty...
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
May 7 2008 09:28am
Quote (Sobcz @ Wed, 7 May 2008, 16:13)
tak sem vyfás trojáka ... píča.. prej už mam šanci teda max na dvojku .. ale pětku klidně dostat můžu .. zajímavá počty...


ty Sobe, nech tu žiletku na pokoji
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,585.88
May 7 2008 09:42am
Quote (DJVibrejtr @ Sun, 20 Apr 2008, 10:44)
lol to fakt ne ^^ to je moc moderni pristup, pot je z urzas blocku a tenkrat byly jeste fakt drsny karty, nez se wizardi zacali bat aby to neprepiskli jako treba v trixu nebo tak smile.gif

schvalne jukni na tohle:
http://resources.wizards.com/Magic/Cards/NE/en-us/Card21399.jpg


takze asi takhle... kdlido ve 2. kole to de, ale proc ze jo? takze ve 3das tanglesy, ty mas landy mana ptaky a tak, kdesto protivnik toho prsote tolik nema. navic tapuje vzdycky o 2 vic jak ty! protoze ty tapujes to tom co remuvnes jeden fade counter, a navic muzes tapnout i samotny tanglese...takze timhle ho vojebes total...no a pak pluhy, uplne izi vratis 2 landy na vrch balicku... a mezitim mas mastikoru...takze creatury kosis izi, kdyz uz nahadou dokaze prezit tak aby neco vyvolal ^^


tanga a plowder jsou podle me slaba, mozna na tu dobu byla dobra ale pozdeji je hodne slaba

oberes nepritele jenom o 4 many celkove, behem teto doby soupere nemusi brzdit, znamena to jenom tvoje brzdeni .. misto aretefaktu jsi mohl vylozit neco lepsiho se 3 many, co ho vice potrapi, napriklad pejsek za 2 many s tim ho urcite budes trapit vice nez jeho "-1 mana po 4 kolech"

jinak balicek, ktery me fascinoval a ktery jsem nikdy nemel prilezitost ho vyzkouset je 5 color slivers
jsem si myslel ze je to "hovno" balicek, nikdy ti nevyjde spravna mana atd.. ale videl jsem lidi s tim vyhravat toury biggrin.gif

This post was edited by undead_lord on May 7 2008 09:44am
Banned
Posts: 89
Joined: Mar 24 2008
Gold: 0.00
May 7 2008 10:53am
Quote (hero_cz @ Sun, Apr 6 2008, 04:54pm)
drzim ti koule


Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,585.88
May 7 2008 01:08pm
to drzim ti koule mi ukradl hero ze slovniku a tedka to porad pouziva !!!
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
May 7 2008 01:13pm
Quote (undead_lord @ Wed, May 7 2008, 07:08pm)
to drzim ti koule mi ukradl hero ze slovniku a tedka to porad pouziva !!!


nadhernej slovnik
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll