Quote (EGY @ Fri, 11 Apr 2008, 08:55)
Tady by nekdo potreboval ban na cze/svk forum. A tvuj boyfriend karbec randomec by se mohl pridat co.
taky jsem pro aby dali sobovi ban, NN emo. A s karbecem jsme se rozešli, ukradl mi acc ><
Quote (undead_lord @ Fri, 11 Apr 2008, 08:48)
ghetofu vs st3pix vs sobcz
kam se mam pridat?

na stranu dobra,neutralu nebo zla?
já se sice s ghetofu chytl, ale ve věci "eSmOoB" jsem na jeho straně .)
This post was edited by st3pix on Apr 11 2008 04:17am