d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Emo?! Aneb Jak To Je Doopravdy... > Aneb Topic Jako Stvoreny Pro Soba
Prev145678Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Apr 10 2008 11:27am
Quote (vanys @ Thu, 10 Apr 2008, 14:41)
To o Sobovi bylo hodne slaby.


pekna sign Corey Taylora smile.gif
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Apr 10 2008 11:44am
Quote (st3pix @ Thu, 10 Apr 2008, 18:34)
nepovolil jsem ti používat mnou vymyšlené slovo lol.
A seš EMO, shodne se na tom půlka cz/sk komunity (vlastně celá, ale ti asslickeři se k tomu nepřiznají) .)


st3pix chod si to slovo rychlo dat patentovat aby si iba ty jediny vyvoleny mohol nadavat ludom do pojebkov gz si sef velky respekt

This post was edited by AcedraC on Apr 10 2008 11:45am
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Apr 10 2008 03:27pm
Quote (Sobcz @ Thu, Apr 10 2008, 05:40pm)
lol půlka cze/svk jsp ? biggrin.gif asi máš dost pochybný znalosti o zlomcích rofl.gif pokud vim tak je to jen pár dětí vedenejch ghetofem přivázanym ke stromu biggrin.gif


To bylo hnusny...nezkládal jsem zatím žádné hnutí...až ho založím tak se z toho posereš Sobiku víš? smile.gif Jinak mám tě rád, ale právě mě něco kouslo do koulý...myslím si že jsou to filcky od tebe...sad.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Apr 10 2008 11:39pm
Quote (Sobcz @ Thu, 10 Apr 2008, 17:40)
lol půlka cze/svk jsp ? biggrin.gif asi máš dost pochybný znalosti o zlomcích rofl.gif pokud vim tak je to jen pár dětí vedenejch ghetofem přivázanym ke stromu biggrin.gif


Karbec
St3pix
Hero
Unlucky
ghetofu
Lua
Black_WoH
Josefista
fifky-OVA
log-in


now for the asslickers part

Leri
z3ro
a další randoms


máš pravdu, víc než půlka

Quote (AcedraC @ Thu, 10 Apr 2008, 18:44)
st3pix chod si to slovo rychlo dat patentovat aby si iba ty jediny vyvoleny mohol nadavat ludom do pojebkov gz si sef velky respekt


psal jsi něco?
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Apr 11 2008 12:11am
Quote (st3pix @ Fri, 11 Apr 2008, 07:39)
psal jsi něco?


hej pisal sak si to quotoval ty emo
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Apr 11 2008 12:19am
Quote (AcedraC @ Fri, 11 Apr 2008, 07:11)
hej pisal sak si to quotoval ty emo


jono a něco jiného kromě tamtoho random postu?
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Apr 11 2008 12:36am
Quote (st3pix @ Fri, 11 Apr 2008, 07:19)
jono a něco jiného kromě tamtoho random postu?


HEJ UZ SE NECHTE BEJT VY EMARI rofl.gif
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 146,390.88
Apr 11 2008 01:48am
ghetofu vs st3pix vs sobcz

kam se mam pridat? sad.gif

na stranu dobra,neutralu nebo zla?
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Apr 11 2008 01:55am
Quote (st3pix @ Fri, 11 Apr 2008, 07:19)
jono a něco jiného kromě tamtoho  random postu?


Tady by nekdo potreboval ban na cze/svk forum. A tvuj boyfriend karbec randomec by se mohl pridat co.
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Apr 11 2008 04:15am
Quote (EGY @ Fri, 11 Apr 2008, 08:55)
Tady by nekdo potreboval ban na cze/svk forum. A tvuj boyfriend karbec randomec by se mohl pridat co.


taky jsem pro aby dali sobovi ban, NN emo. A s karbecem jsme se rozešli, ukradl mi acc ><

Quote (undead_lord @ Fri, 11 Apr 2008, 08:48)
ghetofu vs st3pix vs sobcz

kam se mam pridat? sad.gif

na stranu dobra,neutralu nebo zla?




já se sice s ghetofu chytl, ale ve věci "eSmOoB" jsem na jeho straně .)

This post was edited by st3pix on Apr 11 2008 04:17am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev145678Next
Closed New Topic New Poll