Quote (nighthag @ Mon, 31 Mar 2008, 20:56)
Lua: a co dinosauři?

Prostředí se mění a člověk na něj má menší vliv, než by jsi čekal. Vem si obyčejný déšť, je to takové množství energie, kterou ani neumíme vyrobit v jaderných reaktorech. Zvířata vymírají i bez nás, objevují se nová a v té přirodě je to tak prostě zařízeno, že přežije ten silnější.
P.S. zavraždit zvíře nelze, můžeš jej jen zabít. (stále podotýkám, že Tebou zmiňované zabíjení zvířat je velice pokleslá zábava)
btw: jíš maso? já třeba mám hrozně rád tatarák a vem si co bych měl dělat, kdybych měl brečet nad tím odkud ta potrava pochází ....
Přesně vystihuje to co měl už někdo napsat na začátku tohodle topicu , pokud tě to sere - hovno s tím naděláš , a tak to asi jěště dlouho bude^ Btw : asi to netěší nikoho řekněme :'' normálního'' to co někteří méně vyspělý lidé (po stránce psychické) dělají a pak se stím ještě chlubí . I would like to take Desert eagle and shoot em'' into dick kej??
This post was edited by Foxcompany on Mar 31 2008 04:14pm