d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Fotky, Fotecky, Fota! > Navstivte A Pridejte Se ;)
Prev14567820Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Mar 27 2008 02:29pm
Quote (undead_lord @ Thu, 27 Mar 2008, 21:28)
mas perfectni stul, pekny lcd monitor, dobra klavesnice a NA HOVNO MYS ><

mame asi stejny smile.gif


pekna podlozka, chci detail a info o ni smile.gif
Member
Posts: 25,368
Joined: Dec 27 2004
Gold: 402,367.00
Mar 27 2008 03:09pm
na CZ fóru mě mrzí:

1) nejsou tu už ty původní topiky "představte se" "vaše fotky" (?) atd kde se postovalo čistě jenom to a nediskutovalo se tam o ničem
2) spamm only, lidi si tu jenom hledaj záminku pro postnutí +1
3) po 100 letech přišel Tebi a nemůžu mu odpovědět na pm, protože má plnou schránku /cry
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Mar 27 2008 03:46pm
Quote (Log_in @ Thu, Mar 27 2008, 09:26pm)
klasik a gambace nepijte to pijou fakt zebraci ja jedine plzen a heineken^ tongue.gif


plzeň jen na akci ;P
Member
Posts: 2,062
Joined: Feb 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 28 2008 07:05am
FreeStyle battle ofc
Member
Posts: 2,062
Joined: Feb 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 28 2008 07:06am
Quote (Runn3r @ Thu, 27 Mar 2008, 23:46)
plzeň jen na akci ;P


Hi Scammer
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Mar 28 2008 08:13am
Quote (Shif7y @ Fri, Mar 28 2008, 02:06pm)
Hi Scammer


rofl ty povidej neco vo scammerech ,...
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 28 2008 09:20am
Radsi postujte fotky smile.gif

Btw toho prstu jsem si vsimnul hned jak to pugy postnul smile.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Mar 28 2008 09:26am
Quote (Shif7y @ Fri, 28 Mar 2008, 15:06)
Hi Scammer


co mu rikas scammer ty curaku vole hlavne tech mejch 100fg je np co?
ani bych se nedivil ze jsi ten sig ukrad.. to jmeno tam je uplne sux

This post was edited by Karbec on Mar 28 2008 09:27am
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Mar 28 2008 01:09pm
Quote (ghetofu @ Wed, Mar 26 2008, 09:01pm)
http://img29.picoodle.com/img/img29/4/3/26/f_PIC0031m_99b5192.jpg
To jsem ja ! jak koukam na jsp s kamaradem HOLBOU
nastesti toho neni moc vydet:)


To teda není... ukážeš víc? wink.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Mar 28 2008 01:14pm
Quote (Enigmma @ Fri, Mar 28 2008, 08:09pm)
To teda není... ukážeš víc?  wink.gif


esli jo .. varuj předem .. dojdu si pro pytlík na blití wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev14567820Next
Add Reply New Topic New Poll