☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> Fotky, Fotecky, Fota! > Navstivte A Pridejte Se ;)
Prev
1
4
5
6
7
8
20
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 6148
Replies: 196
Track Topic
pugacov
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold
:
175.00
#51
Mar 27 2008 02:29pm
Quote (undead_lord @ Thu, 27 Mar 2008, 21:28)
mas perfectni stul, pekny lcd monitor, dobra klavesnice a NA HOVNO MYS ><
mame asi stejny
pekna podlozka, chci detail a info o ni
Herugurth
Member
Posts: 25,368
Joined: Dec 27 2004
Gold
:
402,367.00
#52
Mar 27 2008 03:09pm
na CZ fóru mě mrzí:
1) nejsou tu už ty původní topiky "představte se" "vaše fotky" (?) atd kde se postovalo čistě jenom to a nediskutovalo se tam o ničem
2) spamm only, lidi si tu jenom hledaj záminku pro postnutí +1
3) po 100 letech přišel Tebi a nemůžu mu odpovědět na pm, protože má plnou schránku /cry
Runn3r
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold
:
13.37
#53
Mar 27 2008 03:46pm
Quote (Log_in @ Thu, Mar 27 2008, 09:26pm)
klasik a gambace nepijte to pijou fakt zebraci ja jedine plzen a heineken^
plzeň jen na akci ;P
Shif7y
Member
Posts: 2,062
Joined: Feb 22 2007
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
#54
Mar 28 2008 07:05am
FreeStyle battle ofc
Shif7y
Member
Posts: 2,062
Joined: Feb 22 2007
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
#55
Mar 28 2008 07:06am
Quote (Runn3r @ Thu, 27 Mar 2008, 23:46)
plzeň jen na akci ;P
Hi Scammer
Sobcz
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold
:
10,388.99
#56
Mar 28 2008 08:13am
Quote (Shif7y @ Fri, Mar 28 2008, 02:06pm)
Hi Scammer
rofl ty povidej neco vo scammerech ,...
fifky-OVA
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#57
Mar 28 2008 09:20am
Radsi postujte fotky
Btw toho prstu jsem si vsimnul hned jak to pugy postnul
Karbec
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold
:
717.50
#58
Mar 28 2008 09:26am
Quote (Shif7y @ Fri, 28 Mar 2008, 15:06)
Hi Scammer
co mu rikas scammer ty curaku vole hlavne tech mejch 100fg je np co?
ani bych se nedivil ze jsi ten sig ukrad.. to jmeno tam je uplne sux
This post was edited by Karbec on Mar 28 2008 09:27am
Enigmma
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold
:
0.01
#59
Mar 28 2008 01:09pm
Quote (ghetofu @ Wed, Mar 26 2008, 09:01pm)
http://img29.picoodle.com/img/img29/4/3/26/f_PIC0031m_99b5192.jpg
To jsem ja ! jak koukam na jsp s kamaradem HOLBOU
nastesti toho neni moc vydet:)
To teda není... ukážeš víc?
Sobcz
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold
:
10,388.99
#60
Mar 28 2008 01:14pm
Quote (Enigmma @ Fri, Mar 28 2008, 08:09pm)
To teda není... ukážeš víc?
esli jo .. varuj předem .. dojdu si pro pytlík na blití
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
Prev
1
4
5
6
7
8
20
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact