Quote (Sentinel4 @ Sat, 15 Mar 2008, 00:12)
pekne, vsichni se tu do karbece navazite jak dlouho, a ted chete sign...
ja se ho jako jeden z mala zastavam a jeste mu dam i fg za sign... pac je to prace, kterou dela dobre a vazim si ji.
jeah vik je jedinej kdo slusne platí.. diky viku este jednou..