d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Přes Jakej Program Delate Bannery > :d Prozradte
Prev14567811Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,062
Joined: Feb 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 14 2008 03:29pm
hoj,udelas mi teda za fg jak pises ? neco hodne cooloveho s mym nickem a peknym avatarem a signaturem smile.gif
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Mar 14 2008 03:29pm
Quote (Esantin @ Fri, Mar 14 2008, 09:28pm)
otko máš pěkný sig smile.gif


biggrin.gif hezka ironie? biggrin.gif smile.gif) biggrin.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Mar 14 2008 03:31pm
Quote (Shif7y @ Fri, 14 Mar 2008, 23:29)
hoj,udelas mi teda za fg jak pises ? neco hodne cooloveho s mym nickem a peknym avatarem a signaturem smile.gif


jj za vsechny ukradeny veci co jsi me vzal..
Member
Posts: 2,062
Joined: Feb 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 14 2008 03:34pm
Quote (Karbec @ Fri, 14 Mar 2008, 23:31)
jj za vsechny ukradeny veci co jsi me vzal..


My se zname pastiko ?
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Mar 14 2008 03:36pm
Quote (Shif7y @ Fri, 14 Mar 2008, 23:34)
My se zname pastiko ?


Ano, Zasraný scammere.
Member
Posts: 2,062
Joined: Feb 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 14 2008 03:38pm
tak se mi pradstav a objasnimi co vse jsem ti vzal,jsem na to zvedavy.co si vsechno vymislis.
pokud mislis to jak jsem ti vzal pokěmony z supliku tak to promin sad.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Mar 14 2008 03:40pm
Quote (Shif7y @ Fri, 14 Mar 2008, 23:38)
tak se mi pradstav a objasnimi co vse jsem ti vzal,jsem na to zvedavy.co si vsechno vymislis.
pokud mislis to jak jsem ti vzal pokěmony z supliku tak to promin sad.gif


lool mislis.. learn more czech.
a jsem KARBEC.. nevidis?
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Mar 14 2008 04:12pm
pekne, vsichni se tu do karbece navazite jak dlouho, a ted chete sign...

ja se ho jako jeden z mala zastavam a jeste mu dam i fg za sign... pac je to prace, kterou dela dobre a vazim si ji.

This post was edited by Sentinel4 on Mar 14 2008 04:13pm
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Mar 14 2008 04:15pm
Quote (Sentinel4 @ Sat, 15 Mar 2008, 00:12)
pekne, vsichni se tu do karbece navazite jak dlouho, a ted chete sign...

ja se ho jako jeden z mala zastavam a jeste mu dam i fg za sign... pac je to prace, kterou dela dobre a vazim si ji.


jeah vik je jedinej kdo slusne platí.. diky viku este jednou..
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Mar 14 2008 04:53pm
Quote (Karbec @ Fri, Mar 14 2008, 10:15pm)
jeah vik je jedinej kdo slusne platí.. diky viku este jednou..


ja platim spatne ? biggrin.gif za odvedenou praci musim priznat zejo smile.gif jest ras dik smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev14567811Next
Closed New Topic New Poll