d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Hraje Tu Nekdo I Classic?! > To By Mě Zajímalo :)
Prev1456789Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Mar 1 2008 04:49pm
Quote (undead_lord @ Sat, Mar 1 2008, 11:47pm)
uz se tu nehadejte
a ty gheto si nezacinej nebo hacknu tvuj account a ukradnu ti tvoje spodary


pro mě za mě smile.gif
Member
Posts: 1,164
Joined: Dec 24 2007
Gold: 34.50
Mar 1 2008 07:41pm
koukám koukám a co nevidím spam ^ off topic

btw HC nehraju ^ na to holt moje wifina nestačí bych se přes 6x nedostal
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Mar 2 2008 06:16am
Quote (Armit4ge @ Sun, 2 Mar 2008, 02:41)
koukám koukám a co nevidím spam ^ off topic

btw HC nehraju ^ na to holt moje wifina nestačí bych se přes 6x nedostal




tak gieb fg, na sc je nepotřebuješ biggrin.gif
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Mar 2 2008 08:26am
Quote (ghetofu @ Sat, Mar 1 2008, 08:41pm)
to lidem jako ja nemuze nikdy dojit smile.gif opravdu ne promin


np, lidem jako Ty by se melo pomahat.
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Mar 2 2008 08:32am
Quote (Sentinel4 @ Sun, Mar 2 2008, 03:26pm)
np, lidem jako Ty by se melo pomahat.


jj dekuji...to vis nemasturbuji tu 24/7 jako ty
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Mar 2 2008 08:37am
Quote (ghetofu @ Sun, Mar 2 2008, 02:32pm)
jj dekuji...to vis  nemasturbuji tu 24/7 jako ty


nj, uz zase zacinas nadavat... pockej, kdo rikal, ze sem uz nebude psat?

z lidi jako Ty jde velky respekt. lidi co neumi priznat chybu a k tomu jeste nedrzi slovo.

Myslim si, ze to dotahnes hodne daleko.

This post was edited by Sentinel4 on Mar 2 2008 08:41am
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Mar 2 2008 09:37am
Quote (Sentinel4 @ Sun, Mar 2 2008, 03:37pm)
nj, uz zase zacinas nadavat... pockej, kdo rikal, ze sem uz nebude psat?

z lidi jako Ty jde velky respekt. lidi co neumi priznat chybu a k tomu jeste nedrzi slovo.

Myslim si, ze to dotahnes hodne daleko.


jj treba budu politik.
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Mar 2 2008 10:13am
Quote (ghetofu @ Sun, Mar 2 2008, 04:37pm)
jj treba budu politik.


budu tě volit wub.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Mar 2 2008 12:36pm
Quote (ghetofu @ Sun, 2 Mar 2008, 17:37)
jj treba budu politik.


ja te volit nebudu.
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Mar 2 2008 01:01pm
Quote (Karbec @ Sun, 2 Mar 2008, 19:36)
ja te volit nebudu.


lebo nemas este ani obcanku
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1456789Next
Closed New Topic New Poll