d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Pojdte Na Sraz Henklbachové > Varlata Na Bidle
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Feb 14 2008 12:13am
Quote (MrReaper @ Thu, Feb 14 2008, 12:48am)
hmm u nas je vetsina fotbalku na 11 micku aby nemohla byt plichta, kde to kurva hrajes gheto? ale jinak ti to samozrejme neberu... my u toho podlezani jeste stekame (zatim se to stalo 3x za muj zivot - 1x me) wink.gif


čoveče tak mi tady u nás na Moravě máme 10 míčku a to v každé hospodě ...kromě jedne tam maji 13 míčků smile.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Feb 14 2008 12:18am
Quote (ghetofu @ Thu, Feb 14 2008, 07:13am)
čoveče tak mi tady u nás na Moravě máme 10 míčku a to v každé hospodě ...kromě jedne tam maji 13 míčků smile.gif


no a v Praze někde zmrdi dávaj i 9 rofl.gif ...
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Feb 14 2008 03:09am
Tak jako ten fotbálek to je bezva lákadlo... To si asi nenechám ujít.. Vám aspoň dám naprdýlky ve fotbálku kluci tongue.gif
(samozřejmě si dělám srandu, zas tak moc fotbálek hrát neumím smile.gif )

A kdo teda pojede z moravy ať vím? Že bych se k někomu přifařila biggrin.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 14 2008 07:15am
Quote (zerkii @ Thu, Feb 14 2008, 12:47am)
A nesmí to být v Peach Pitu! smile.gif


peachpit byl dobrej
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Feb 14 2008 07:48am
Quote (Enigmma @ Thu, Feb 14 2008, 09:09am)
Tak jako ten fotbálek to je bezva lákadlo... To si asi nenechám ujít.. Vám aspoň dám naprdýlky ve fotbálku kluci  tongue.gif
(samozřejmě si dělám srandu, zas tak moc fotbálek hrát neumím smile.gif )

A kdo teda pojede z moravy ať vím? Že bych se k někomu přifařila biggrin.gif


neboj nejsi sama ja porpvý fotbálek hrál snima biggrin.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Feb 14 2008 07:52am
Quote (Enigmma @ Thu, Feb 14 2008, 10:09am)
Tak jako ten fotbálek to je bezva lákadlo... To si asi nenechám ujít.. Vám aspoň dám naprdýlky ve fotbálku kluci  tongue.gif
(samozřejmě si dělám srandu, zas tak moc fotbálek hrát neumím smile.gif )

A kdo teda pojede z moravy ať vím? Že bych se k někomu přifařila biggrin.gif


Ghetofu je ze Šumperka wink.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Feb 14 2008 08:35am
Quote (Sobcz @ Thu, Feb 14 2008, 01:52pm)
Ghetofu je ze Šumperka wink.gif


kua že nemam auto sad.gif to bych si pro ní i dojel biggrin.gif odevzl někde k pohraničí a prodal smile.gif za nějákej pěníz do veřejného domu biggrin.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Feb 14 2008 09:29am
Quote (Lua @ Thu, Feb 14 2008, 03:35pm)
kua že nemam auto sad.gif to bych si pro ní i dojel biggrin.gif odevzl někde k pohraničí a prodal smile.gif za nějákej pěníz do veřejného domu biggrin.gif


pf kdyť by tě zmlátila.. rofl.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Feb 14 2008 10:30am
Quote (Sobcz @ Thu, Feb 14 2008, 03:29pm)
pf kdyť by tě zmlátila.. rofl.gif


ufidíme ale jestli nepůjde tak to bude poseroutka tongue.gif
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Feb 14 2008 10:47am
Quote (Lua @ Thu, Feb 14 2008, 01:48pm)
neboj nejsi sama ja porpvý fotbálek hrál snima biggrin.gif



Tak jako já fotbálek už hraju nějakej ten rok.. Ale poslední dobou na to dost kaslu : /

Jo a mě bys jen tak neprodal.. Bych se nedala smile.gif

This post was edited by Enigmma on Feb 14 2008 10:47am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll