Quote (Enigmma @ Thu, Feb 14 2008, 09:09am)
Tak jako ten fotbálek to je bezva lákadlo... To si asi nenechám ujít.. Vám aspoň dám naprdýlky ve fotbálku kluci
(samozřejmě si dělám srandu, zas tak moc fotbálek hrát neumím

)
A kdo teda pojede z moravy ať vím? Že bych se k někomu přifařila

neboj nejsi sama ja porpvý fotbálek hrál snima