☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
>
Poll > Volba Prezidenta
Prev
1
4
5
6
7
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 1785
Replies: 69
Track Topic
Guests cannot view or vote in polls. Please
register
or
login
.
st3pix
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold
:
13.37
#51
Feb 16 2008 10:52am
Quote (earlsmith5 @ Sat, 16 Feb 2008, 04:52)
hi
BAD SIG
REMAKE
KTY
ghetofu
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold
:
9.00
#52
Feb 16 2008 12:06pm
Quote (st3pix @ Sat, Feb 16 2008, 05:52pm)
BAD SIG
REMAKE
KTY
Kdo jses? Ty jsi prezidentuv bracha nebo co? Ze tady poroucis ty hnupe.
Runn3r
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold
:
13.37
#53
Feb 17 2008 09:41am
Quote (ghetofu @ Sat, Feb 16 2008, 07:06pm)
Kdo jses? Ty jsi prezidentuv bracha nebo co? Ze tady poroucis ty hnupe.
kkt to je
Karbec
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold
:
717.50
#54
Feb 17 2008 03:44pm
Quote (ghetofu @ Sat, 16 Feb 2008, 20:06)
Kdo jses? Ty jsi prezidentuv bracha nebo co? Ze tady poroucis ty hnupe.
drž hubu to je můj kámoš!
Karbec
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold
:
717.50
#55
Feb 17 2008 03:45pm
Quote (Runn3r @ Sun, 17 Feb 2008, 17:41)
kkt to je
drž hubu to je můj kámoš!
ghetofu
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold
:
9.00
#56
Feb 17 2008 03:47pm
Quote (Karbec @ Sun, Feb 17 2008, 10:45pm)
drž hubu to je můj kámoš!
A ty jsi kdo že mna tady urážíš? Ty si prezidentuv bratranec ty hnupe?
st3pix
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold
:
13.37
#57
Feb 19 2008 04:24am
Quote (ghetofu @ Sat, 16 Feb 2008, 19:06)
Kdo jses? Ty jsi prezidentuv bracha nebo co? Ze tady poroucis ty hnupe.
NENÍ PODSTATNÝ, KDO JSEM JÁ. PODSTATNÝ JE, KDO SEŠ TY. A TY SEŠ NOOB. ´NUFF SAID
st3pix
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold
:
13.37
#58
Feb 19 2008 04:24am
Quote (Runn3r @ Sun, 17 Feb 2008, 16:41)
kkt to je
KKT JE TVOJE MAMINKA, NEPLEŤ SI MĚ S NÍ PROSÍMTĚ. DĚKUJI
ghetofu
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold
:
9.00
#59
Feb 23 2008 06:04am
Quote (st3pix @ Tue, Feb 19 2008, 11:24am)
NENÍ PODSTATNÝ, KDO JSEM JÁ. PODSTATNÝ JE, KDO SEŠ TY. A TY SEŠ NOOB. ´NUFF SAID
necítím se jako noob
ale tvůj názor ti brát nebudu, aby to nedopadlo jako když vezmeš dítěti hračku nebo sladkost.
st3pix
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold
:
13.37
#60
Feb 23 2008 11:34am
Quote (ghetofu @ Sat, 23 Feb 2008, 13:04)
necítím se jako noob
ale tvůj názor ti brát nebudu, aby to nedopadlo jako když vezmeš dítěti hračku nebo sladkost.
opravdu?
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
Prev
1
4
5
6
7
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact