☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> Nerad To Priznavam, Ale D2 Me Pomalu Prestava > Nemate Nekdo Dobrou Onlinovku?
Prev
1
4
5
6
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 1598
Replies: 59
Track Topic
Herugurth
Member
Posts: 25,368
Joined: Dec 27 2004
Gold
:
402,367.00
#51
Feb 16 2008 12:43pm
Takže tu D2 už nikdo nehraje? :<
Btw taky přemejšlim co dál, WoW je moc addictive hra :/
Sobcz
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold
:
10,388.99
#52
Feb 16 2008 12:45pm
Quote (Herugurth @ Sat, Feb 16 2008, 07:43pm)
Takže tu D2 už nikdo nehraje? :<
Btw taky přemejšlim co dál, WoW je moc addictive hra :/
Heru Heru ... že tě tu taky vidíme.. ^^ ale jo dia je pořád fenomén
Black_WoH
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold
:
6.00
#53
Feb 16 2008 12:58pm
Quote (Herugurth @ Sat, Feb 16 2008, 06:43pm)
Takže tu D2 už nikdo nehraje? :<
Btw taky přemejšlim co dál, WoW je moc addictive hra :/
ahh mi mame i naseho zastupce trusted ??? WELCOME MASTER !
Leri
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold
:
10,492.50
#54
Feb 16 2008 01:18pm
Quote (Black_WoH @ Sat, Feb 16 2008, 06:58pm)
ahh mi mame i naseho zastupce trusted ??? WELCOME MASTER !
on tady nikoho nezastupuje :-)
Sobcz
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold
:
10,388.99
#55
Feb 16 2008 01:49pm
podte na HC ladder slasher... ^^ prave mi droplo todle:
Mythical steel dagger
Level Req: 10
Damage: 37 to 64
+17 Intelligence
+146 Max Magic
+3 Extra Item Slots
+1 to 22 Magic per Kill
+1% Armor Pierce
a prodano za 700 fg ~~
Enigmma
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold
:
0.01
#56
Feb 16 2008 02:46pm
no.. My teď s Kanamem hrajem Titan quest... (on víc)
Zkoušeli jste to někdo? Celkem dobré a je to dost podobné d2..
hero_cz
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold
:
25.00
#57
Feb 16 2008 03:01pm
Quote (Herugurth @ Sat, 16 Feb 2008, 19:43)
Takže tu D2 už nikdo nehraje? :<
Btw taky přemejšlim co dál, WoW je moc addictive hra :/
ja hraji stale
FF-speed
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold
:
27,084.00
#58
Feb 16 2008 03:06pm
Titan guest sem zkoušel.
Ale moc mě to nebavilo
Raději sem hrával Sacred + Sacred Underworld. Docela se těším až teď vyjde ten nový Sacred 2 : Fallen Angel.
This post was edited by FF-speed on Feb 16 2008 03:06pm
Herugurth
Member
Posts: 25,368
Joined: Dec 27 2004
Gold
:
402,367.00
#59
Feb 17 2008 05:08am
Quote (Sobcz @ Sat, 16 Feb 2008, 20:49)
podte na HC ladder slasher...
hc mód jsem nikdy neměl v oblibě
ale občas klikám normal LS
Josefista
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold
:
5,871.00
#60
Feb 17 2008 09:45am
Quote (Josefista @ Sun, 17 Feb 2008, 16:45)
ja tu sem taky porad- na ep scnl... to hlavne vecer, pres den si mastim nakou offlinovku
Riddick: Escape from butcher bay atm, bozi hra
This post was edited by Josefista on Feb 17 2008 09:46am
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
Prev
1
4
5
6
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact