d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Nerad To Priznavam, Ale D2 Me Pomalu Prestava > Nemate Nekdo Dobrou Onlinovku?
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,368
Joined: Dec 27 2004
Gold: 402,367.00
Feb 16 2008 12:43pm
Takže tu D2 už nikdo nehraje? :<

Btw taky přemejšlim co dál, WoW je moc addictive hra :/
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Feb 16 2008 12:45pm
Quote (Herugurth @ Sat, Feb 16 2008, 07:43pm)
Takže tu D2 už nikdo nehraje? :<

Btw taky přemejšlim co dál, WoW je moc addictive hra :/


Heru Heru ... že tě tu taky vidíme.. ^^ ale jo dia je pořád fenomén wink.gif
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Feb 16 2008 12:58pm
Quote (Herugurth @ Sat, Feb 16 2008, 06:43pm)
Takže tu D2 už nikdo nehraje? :<

Btw taky přemejšlim co dál, WoW je moc addictive hra :/


ahh mi mame i naseho zastupce trusted ??? WELCOME MASTER ! laugh.gif biggrin.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Feb 16 2008 01:18pm
Quote (Black_WoH @ Sat, Feb 16 2008, 06:58pm)
ahh mi mame i naseho zastupce trusted ??? WELCOME MASTER ! laugh.gif biggrin.gif


on tady nikoho nezastupuje :-)
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Feb 16 2008 01:49pm
podte na HC ladder slasher... ^^ prave mi droplo todle:
Mythical steel dagger
Level Req: 10
Damage: 37 to 64

+17 Intelligence
+146 Max Magic
+3 Extra Item Slots
+1 to 22 Magic per Kill
+1% Armor Pierce

a prodano za 700 fg ~~
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Feb 16 2008 02:46pm
no.. My teď s Kanamem hrajem Titan quest... (on víc) smile.gif Zkoušeli jste to někdo? Celkem dobré a je to dost podobné d2..
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Feb 16 2008 03:01pm
Quote (Herugurth @ Sat, 16 Feb 2008, 19:43)
Takže tu D2 už nikdo nehraje? :<

Btw taky přemejšlim co dál, WoW je moc addictive hra :/


ja hraji stale smile.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Feb 16 2008 03:06pm
Titan guest sem zkoušel.
Ale moc mě to nebavilo smile.gif

Raději sem hrával Sacred + Sacred Underworld. Docela se těším až teď vyjde ten nový Sacred 2 : Fallen Angel.

This post was edited by FF-speed on Feb 16 2008 03:06pm
Member
Posts: 25,368
Joined: Dec 27 2004
Gold: 402,367.00
Feb 17 2008 05:08am
Quote (Sobcz @ Sat, 16 Feb 2008, 20:49)
podte na HC ladder slasher...


hc mód jsem nikdy neměl v oblibě wink.gif ale občas klikám normal LS
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Feb 17 2008 09:45am
Quote (Josefista @ Sun, 17 Feb 2008, 16:45)
ja tu sem taky porad- na ep scnl... to hlavne vecer, pres den si mastim nakou offlinovku smile.gif Riddick: Escape from butcher bay atm, bozi hra wink.gif


This post was edited by Josefista on Feb 17 2008 09:46am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll