d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Budu Potrebovat Pomoc > Jako Vzdy
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Nov 25 2007 07:25am
Quote (ghetofu @ Sun, Nov 25 2007, 01:22pm)
Nikdy se ti neomluvim smile.gif osliku.


tak potom jsi chudak a kdyz neumis priznat chybu, tak priste po nikom nechtej, aby Ti neco dokazoval.
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Nov 25 2007 07:26am
Quote (Sentinel4 @ Sun, Nov 25 2007, 01:25pm)
tak potom jsi chudak a kdyz neumis priznat chybu, tak priste po nikom nechtej, aby Ti neco dokazoval.


Zadnej chudak nejsem vim ze mam pravdu i castecne ja ...Tak prosimte nech si to urazky pro svoji rodinnu blbecku.
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Nov 25 2007 07:29am
v čem si měl částečně pravdu? xD
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Nov 25 2007 07:29am
Quote (ghetofu @ Sun, Nov 25 2007, 01:26pm)
Zadnej chudak nejsem vim ze mam pravdu i castecne ja ...Tak prosimte nech si to urazky pro svoji rodinnu blbecku.


nemas...

ze Ty vis... koho to zajima?? nikoho, kdyz to ani prd neprokazes a jen tu kafras bez dukazu...

neco co chces, ja jsem to udelal, ty nejsi schopen uznat chybu. trosku mi pripominas franka z M.A.S.H. Nerikaj Ti doma kuni ksicht? pac povahu mas stejnou a jeslti vypadas tak, jak se chovas, tak to potez panbuh.


Ja jdu pryc a Ty by jsi mel trosku zacit premyslet, nez zacnes na nekoho utocit s tvejma "VELMI MNOHO" opodstatnenejma argumentama.
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Nov 25 2007 07:41am
Hehe počkej to tvoje video nic nedokazuje smile.gif Chrakter expired funguje pokud to maš den po EXPIRED smile.gif nevim nevim smile.gif Tohle dokažu taky smile.gif Ale zkus probrat postavu ktera je expired od začatku ladderu.
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Nov 25 2007 07:46am
gheto, tys nepsal jak dlouho to má bejt, pravdu má vik
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,695.88
Nov 25 2007 07:47am
Ghetonema zde pravdu

sentinel4 zde ma pravdu

a lezu vsem do prdelky

a uz tu kurva nespamujte
+4 stranky za xx min ...

edit:



jeste jednou vam to vysvetlim

Character ktery je expired a NENI/NEBYL vytvoren nekym jinym (se stejnym jmenem) tak Jde s timto charem hrat a nezalezi na tom jak dlouho je expired! Nepotrebujete menit cas ve windowsu ani si menit slipy kazdy den !


This post was edited by undead_lord on Nov 25 2007 07:49am
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Nov 25 2007 07:52am
ja som minule obnovoval jeden mule acc

a bolo ze expired

a isli rofl.gif
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Nov 25 2007 07:53am
ghetto failed



i lidi co me nemusej rikaj, ze mam pravdu, jsi az moc egoisticky blbecek, co nedokazu uznat, ze nema pravdu.
jsi proste dite.


afk
Member
Posts: 9,218
Joined: Jul 17 2007
Gold: 24,424.00
Nov 25 2007 07:56am
Quote (Sentinel4 @ Sun, 25 Nov 2007, 15:53)
ghetto failed



i lidi co me nemusej rikaj, ze mam pravdu, jsi az moc egoisticky blbecek, co nedokazu uznat, ze nema pravdu.
jsi proste dite.


afk


vouch

mimochodem neni to zadnej bug, ze jdou ty chary obnovit i po expired, ted nedavno to Blizzardi zamerne udelali
edit: viz http://www.battle.net/forums/thread.aspx?fn=support&t=521638&p=1&#post521638

This post was edited by Rapyjer on Nov 25 2007 08:03am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll