Quote (ghetofu @ Sun, Nov 25 2007, 01:26pm)
Zadnej chudak nejsem vim ze mam pravdu i castecne ja ...Tak prosimte nech si to urazky pro svoji rodinnu blbecku.
nemas...
ze Ty vis... koho to zajima?? nikoho, kdyz to ani prd neprokazes a jen tu kafras bez dukazu...
neco co chces, ja jsem to udelal, ty nejsi schopen uznat chybu. trosku mi pripominas franka z M.A.S.H. Nerikaj Ti doma kuni ksicht? pac povahu mas stejnou a jeslti vypadas tak, jak se chovas, tak to potez panbuh.
Ja jdu pryc a Ty by jsi mel trosku zacit premyslet, nez zacnes na nekoho utocit s tvejma "VELMI MNOHO" opodstatnenejma argumentama.