Quote (otko @ Wed, 5 Dec 2007, 09:00)
naposledy co som videl bolo: Strach a hnus v Las vegas
nemohol som z toho filmu

odporucam
johny depp rulz
Muj velice Oblibeny film... :"Tohle je uzemi netopyru, jen pockej az budes ridit, se z nich poseres"

To Dieoncommand: No, ale hlavni myslenku jsi pochopil... Ja jsem to videl asi 4 x a neprislo mi, ze by tam byly naky hluchy mista, bylo to dobre promyslene... Ale nak extra jsem to nepitval