d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Filmy > Inside...
Prev14567814Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Dec 4 2007 10:26am
sem se chtěl zeptat jestli je dobrej film klub rváčů (fight club)? sem si to chtěl pučit, ale nemají to, tak jestli to má cenu sosnout..
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Dec 4 2007 10:42am
Quote (Esantin @ Tue, 4 Dec 2007, 17:26)
sem se chtěl zeptat jestli je dobrej film klub rváčů (fight club)? sem si to chtěl pučit, ale nemají to, tak jestli to má cenu sosnout..


Naprosta lahudka, jeden z nej filmu co sem vubec videl...
Hlavne Eduard Norton v hlavni roli je paradni smile.gif

This post was edited by Josefista on Dec 4 2007 10:43am
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Dec 4 2007 04:31pm
UZ MATE NEKDO a V p 2? biggrin.gif (alien vs predator 2 )

This post was edited by hero_cz on Dec 4 2007 04:31pm
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Dec 4 2007 04:32pm
Quote (Esantin @ Tue, Dec 4 2007, 05:26pm)
sem se chtěl zeptat jestli je dobrej film klub rváčů (fight club)? sem si to chtěl pučit, ale nemají to, tak jestli to má cenu sosnout..


viděl sem tak půlku paxem to smazal biggrin.gif
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Dec 4 2007 04:34pm
Quote (Josefista @ Tue, Dec 4 2007, 05:42pm)
Naprosta lahudka, jeden z nej filmu co sem vubec videl...
Hlavne Eduard Norton v hlavni roli je paradni smile.gif


videl som 2 krat a stale som nepochopil wo co gou smile.gif
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Dec 4 2007 06:36pm
Quote (Dieoncommand @ Tue, 4 Dec 2007, 23:34)
videl som 2 krat a stale som nepochopil wo co gou smile.gif


omg... co na tom nechapes? smile.gif Az to Esantin zkoukne tak ti to rad vysvetlim... Jestli jsi videl Tajemne okno - tak to je na podobny motiv
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Dec 5 2007 12:51am
Quote (Josefista @ Wed, Dec 5 2007, 01:36am)
omg... co na tom nechapes? smile.gif Az to Esantin zkoukne tak ti to rad vysvetlim... Jestli jsi videl Tajemne okno - tak to je na podobny motiv


no chapem o co ide, ale ak to chapem dobre, tak nechapem ako sa mohli udiat urcite momenty
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Dec 5 2007 02:00am
naposledy co som videl bolo: Strach a hnus v Las vegas

nemohol som z toho filmu rofl.gif odporucam

johny depp rulz

This post was edited by otko on Dec 5 2007 02:01am
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Dec 5 2007 02:09am
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Dec 5 2007 06:22am
Quote (otko @ Wed, 5 Dec 2007, 09:00)
naposledy co som videl bolo: Strach a hnus v Las vegas

nemohol som z toho filmu rofl.gif odporucam

johny depp rulz


Muj velice Oblibeny film... :"Tohle je uzemi netopyru, jen pockej az budes ridit, se z nich poseres" biggrin.gif

To Dieoncommand: No, ale hlavni myslenku jsi pochopil... Ja jsem to videl asi 4 x a neprislo mi, ze by tam byly naky hluchy mista, bylo to dobre promyslene... Ale nak extra jsem to nepitval tongue.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev14567814Next
Add Reply New Topic New Poll