Quote (zwyk @ Sun, Dec 9 2007, 08:37pm)
neviem ake mas skusenosti s javoui s maonu cca 400 ale ja mam teraz 600 zatial som do enegry nic nedal a aj tych 600 mi je malo a to som skusal diarun na hell kde som bol sam keby ze tam je plny pocet ludi tak to budem musiet trosku pritlacit s manou aj ked zatial je pravda ze som lvl 78 fury mam zatial 3.8K chacge strike 8.5k
tych 600 mana mam bez BO este musim zohnat cta asi si spravim vlastne hadam sa postasti.
ked budem lvl 90 tak to sem dopisem co a ako mozna by nebol na skodu dake mana boots kedze stats hlavne str mam viac ako potrebujem.
si sezen mana leech kdyz mas problemy
staci i obyc manald nebo treba 2ama 8ml @ amulet a mas po problemu
splnym poctem lidi se zvysi i leech (potvory maji vice life takze vice nakrades)
lf pouzivej jen na vetsi skupinky potvor jinak to ztraci svoje kouzlo
cs na singl potvory mensi skupinky a bosse
jako s Infi to padne na 1-2 hity takze nechapu
v nejhorsim si muzes dycky loknout nejakou tu flasku nebo fulku hm
This post was edited by Rakiii on Dec 10 2007 04:37am