d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > .:. Slovensk A esk Price Check .:. > feel free to post
Prev14567842Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Dec 9 2007 01:10pm
nebo si vem phoenix a nemusíš starat o manu, ale nedoporučuju
Member
Posts: 4,401
Joined: Apr 11 2006
Gold: 37.58
Dec 9 2007 02:37pm
Quote (undead_lord @ Sun, Dec 9 2007, 07:06pm)
kdyz je to pvm tak staci hodit 1-2 fury a budes mit full life

Kdyz budes mit okolo 400 energy tak nebudes muset skoro nikdy pit


neviem ake mas skusenosti s javoui s maonu cca 400 ale ja mam teraz 600 zatial som do enegry nic nedal a aj tych 600 mi je malo a to som skusal diarun na hell kde som bol sam keby ze tam je plny pocet ludi tak to budem musiet trosku pritlacit s manou aj ked zatial je pravda ze som lvl 78 fury mam zatial 3.8K chacge strike 8.5k

tych 600 mana mam bez BO este musim zohnat cta asi si spravim vlastne hadam sa postasti.

ked budem lvl 90 tak to sem dopisem co a ako mozna by nebol na skodu dake mana boots kedze stats hlavne str mam viac ako potrebujem.
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Dec 10 2007 04:36am
Quote (zwyk @ Sun, Dec 9 2007, 08:37pm)
neviem ake mas skusenosti s javoui s maonu cca 400 ale ja mam teraz 600 zatial som do enegry nic nedal a aj tych 600 mi je malo a to som skusal diarun na hell kde som bol sam keby ze tam je plny pocet ludi tak to budem musiet trosku pritlacit s manou aj ked zatial je pravda ze som lvl 78 fury mam zatial 3.8K chacge strike 8.5k

tych 600 mana mam bez BO este musim zohnat cta asi si spravim vlastne hadam sa postasti.

ked budem lvl 90 tak to sem dopisem co a ako mozna by nebol na skodu dake mana boots kedze stats hlavne str mam viac ako potrebujem.


si sezen mana leech kdyz mas problemy

staci i obyc manald nebo treba 2ama 8ml @ amulet a mas po problemu

splnym poctem lidi se zvysi i leech (potvory maji vice life takze vice nakrades)

lf pouzivej jen na vetsi skupinky potvor jinak to ztraci svoje kouzlo
cs na singl potvory mensi skupinky a bosse

jako s Infi to padne na 1-2 hity takze nechapu
v nejhorsim si muzes dycky loknout nejakou tu flasku nebo fulku hm

This post was edited by Rakiii on Dec 10 2007 04:37am
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Dec 10 2007 06:30am
Co se tyce toho piti lahvi. Kdyz uz by jsi se teda rozhodl investovat stat pointy do energy aby jsi ziskal manu, nemelo by to za nasledek strasne low life -> piti life potionu, v horsi variante rejuv potu?
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Dec 10 2007 07:24am
Me prijde lepsi spise mana nez life ... ten life se hodnekrat vic hodi nez mana
Member
Posts: 45,747
Joined: Apr 10 2006
Gold: 140,835.88
Dec 10 2007 07:28am
Quote (vanys @ Mon, 10 Dec 2007, 14:24)
Me prijde lepsi spise mana nez life ... ten life se hodnekrat vic hodi nez mana


ted jsem nepochopil smysl tehle vety
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 10 2007 07:52am
Quote (undead_lord @ Mon, Dec 10 2007, 01:28pm)
ted jsem nepochopil smysl tehle vety


heh lol biggrin.gif
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Dec 10 2007 08:34am
Myslim body do life a lahve na manu. Taky sem na to koukal biggrin.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Dec 10 2007 09:46am
Quote (vanys @ Mon, 10 Dec 2007, 15:24)
Me prijde lepsi spise mana nez life ... ten life se hodnekrat vic hodi nez mana


lol tyvole ty ses debil co to kecas za hovna..
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Dec 12 2007 07:07am
SCNL
Circlets: CENY?
Rare: 2 ama/ 20 frw/ 20 fcr/ 15 IAS/ 26 ED/ 30 str (15/26 inside I guess)
Rare: 2 pala/ 20 fcr/ 28 str/ 45 life/ 39 cr/ free sox !!!

Zajima se o ne Headtoaster, takze to nejsou zadny sracky... takze poterbuju mirne overprice cenu smile.gif

This post was edited by Josefista on Dec 12 2007 07:13am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev14567842Next
Add Reply New Topic New Poll