Quote (Killer111 @ Mon, 3 Dec 2007, 18:29)
tak kdyžtak je to heart of wolverine
každopádně to je v tomhle teamu na co ?

aby přidal ar druidovi kterej ar nepotřebuje nebo jak ?
v tomhle teamu se ve většině případů stejně vyplatí oak a LR místo amp a nic. jinak já bych tenhle team nikdy nehrál asn místo nec je podle mě mnohem mnohem lepší. stun a rychlý kill pro druida a zároveň ofensivní i defensivní team díky orbu.
No koukam, ze si stejne chces prosadit assku tak nic...
jojo myslim heart of the wolverine*
Ar + dmg se hodi ame samozrejme

LR na co???
povazujes CTA bo za nic? tak to je trochu lol... skoro to zdvojnasobuje life + boost many ktery zase vyuzije ama na multiple
mozna moc myslis na sebe... (mirim na ele drua)... ama z tehlech boostuu vytezi jako cyp a dru s ampem jakbysmet
no offens ofc

Kdyz nad tim tak premyslim tak vlastne stavime proti sobe stun assky vs amp nekra... to je otazka
This post was edited by Josefista on Dec 3 2007 11:37am