d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Euro-pvp > Kterej Curak Nam Porad Zavira Topicy??
Prev14567812Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Dec 3 2007 11:33am
Quote (Killer111 @ Mon, 3 Dec 2007, 18:29)
tak kdyžtak je to heart of wolverine

každopádně to je v tomhle teamu na co ?smile.gif aby přidal ar druidovi kterej ar nepotřebuje nebo jak ?
v tomhle teamu se ve většině případů stejně vyplatí oak a LR místo amp a nic. jinak já bych tenhle team nikdy nehrál asn místo nec je podle mě mnohem mnohem lepší. stun a rychlý kill pro druida a zároveň ofensivní i defensivní team díky orbu.


No koukam, ze si stejne chces prosadit assku tak nic...
jojo myslim heart of the wolverine*
Ar + dmg se hodi ame samozrejme tongue.gif
LR na co???
povazujes CTA bo za nic? tak to je trochu lol... skoro to zdvojnasobuje life + boost many ktery zase vyuzije ama na multiple

mozna moc myslis na sebe... (mirim na ele drua)... ama z tehlech boostuu vytezi jako cyp a dru s ampem jakbysmet

no offens ofc wink.gif

Kdyz nad tim tak premyslim tak vlastne stavime proti sobe stun assky vs amp nekra... to je otazka

This post was edited by Josefista on Dec 3 2007 11:37am
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 3 2007 11:44am
ehm, já se tu celou dobu bavím o teamu ele nec orb, takže sorry. Ele
ama nec je samozřejmě výbornej team pokud nec má velkej amp range.

btw s tim cta bo jsem to nepobral. když hraju tvt tak samozřejmě nebudu hrát v teamu kterej nemá bo, cta bo rozhodně nepočítám za nějakej bonus

This post was edited by Killer111 on Dec 3 2007 11:51am
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Dec 3 2007 12:01pm
Quote (Killer111 @ Mon, 3 Dec 2007, 18:44)
ehm, já se tu celou dobu bavím o teamu ele nec orb, takže sorry. Ele
ama nec je samozřejmě výbornej team pokud nec má velkej amp range.

btw s tim cta bo jsem to nepobral. když hraju tvt tak samozřejmě nebudu hrát v teamu kterej nemá bo, cta bo rozhodně nepočítám za  nějakej bonus


no hlavne ze si uz rozumime smile.gif
tam slo o to jestli spis oak nebo cta bo... amp jsem bral jako samozrejmost... v tomhle pripade uprednostnuju cta bo nad oakem

ja se jen snazil nak zkombinovat tebe, me a rakiho do jednoho funkcniho 3v3 tymu... a ele nec ama je na snade

This post was edited by Josefista on Dec 3 2007 12:03pm
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,630.88
Dec 3 2007 02:32pm
v 3v3 nebo 4v4 podle me nesmi chybet aska. Ten mb je smrtici pro vsechny chary

trapka se hodi spise k sorc snad fb
a dalsi char foher nebo snad i nec
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Dec 7 2007 08:58am
Rad bych vyzval killera a rakiho, aby mi pmli kdy by se jim hodil naky train 3v3 (nec, ama, ele)... Ze bych napsal do ep fora do serachin oponents ze shanime naky 3v3
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Dec 7 2007 09:18am
hm nec ama ele zní krásně at žije amp biggrin.gif
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Dec 7 2007 09:29am
Quote (Lua @ Fri, Dec 7 2007, 03:18pm)
hm nec ama ele zní krásně at žije amp biggrin.gif


ale nesmi nekro umrit jinak je po ptakách :-)

Luaku ty jeste zijes?:-)
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Dec 7 2007 09:39am
Quote (Rakiii @ Fri, 7 Dec 2007, 16:29)
ale nesmi nekro umrit jinak je po ptakách :-)

Luaku ty jeste zijes?:-)


Nj, proto tam je ele dru kterej ho s ampem pomerne snadno ubrani az bude nejhur
Jinak raki neboj, I ll do my best...
Jinak na tours vemu asi spis amp nekra, takze i kdyz ripnu tak ten amp vydrzi a vy jakozto dmg dealeri to muzete porad vykosit...

This post was edited by Josefista on Dec 7 2007 09:42am
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,630.88
Dec 7 2007 09:48am
Quote (Rakiii @ Fri, 7 Dec 2007, 16:29)
ale nesmi nekro umrit jinak je po ptakách :-)

Luaku ty jeste zijes?:-)


hlavne at neumre amka, jinak je po koulich smile.gif
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Dec 11 2007 07:27am
Takze davam dohromady team na nedelni 4v4.... kdo by se rad zuscastnil?
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev14567812Next
Add Reply New Topic New Poll