d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Jak Jste Prisli K Vasemu Nicku?
Prev145678Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,630.88
Nov 4 2007 04:25am
Quote (Leri @ Sun, Nov 4 2007, 10:21am)
Uraz se nebo ne, ale do tebe bych to teda nerekl smile.gif
Mozna jsi mel taky stesti, zejo ;-)


rikas to jenom proto, ze mi zavidis biggrin.gif

Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Nov 4 2007 04:26am
já nevím ale tydle testy sou podle mě na nic biggrin.gif když seš lucker a dobře to natipuješ ...

a navíc k čemu potřebuješ vědět jaké máš iq laugh.gif
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Nov 5 2007 11:29am
Josefista mi rikal muj kamos Milan kdyz jsem jeste jezdili na prknech ( ted myslim sk8)...

dycky rikal: "Aaaaa Josefista opět paradni double flip"
Ja sem mu rikal zas Milanátor... to byly casy rolleyes.gif
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Nov 5 2007 11:53am
ani nevite ale treba takovy charon je v menze pokud vite co to je
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Nov 5 2007 11:58am
Quote (sapier @ Mon, 5 Nov 2007, 18:53)
ani nevite ale treba takovy charon je v menze pokud vite co to je


to je pro chytrý lidi wink.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Nov 5 2007 02:27pm
Quote (sapier @ Mon, Nov 5 2007, 06:53pm)
ani nevite ale treba takovy charon je v menze pokud vite co to je


to já taky ^^
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Nov 5 2007 02:29pm
ke svému nicku sem přišel zapeklitě.
Jistý žák jménem Jakub Hušek me jednou řekl KARBEC.. přišel k tomu, nevím jak.. nejspíš se přeřekl nebo nevím..
jasné je že to je podobné mému jménu Karel s trochy představivosti.
Od té doby ( cca 2 roky ) se to drží a není problém..
dokonce i naše třídní mě tak občas řekne.
HF
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,630.88
Nov 5 2007 02:56pm
jsem mel kamose ve tride, ktery jednoho dne v lete mel bundu na sobe...

tak od te doby mu vsichni rikaji bundo xD
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Nov 5 2007 03:01pm
Quote (undead_lord @ Mon, Nov 5 2007, 08:56pm)
jsem mel kamose ve tride, ktery jednoho dne v lete mel bundu na sobe...

tak od te doby mu vsichni rikaji bundo xD


lol, safra to je ale historka ze zivota! biggrin.gif

to je skoro mezi kamenaky biggrin.gif

This post was edited by Leri on Nov 5 2007 03:01pm
Member
Posts: 3,559
Joined: Mar 2 2006
Gold: 57.00
Nov 5 2007 03:18pm
Kod mi posielala kamaratka v Prahe...
133 here ...

This post was edited by doobik on Nov 5 2007 03:18pm
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev145678Next
Closed New Topic New Poll