Quote (Leri @ Sat, 27 Oct 2007, 17:30)
Proc?

nemam dlouhe vlasy, nemam bryle, nesmrdim, ani notebook nemam

Kdyz uz bych mel byt dusledny, tak ani tricko Dimmu nemam

dlouhe vlasy mam a pravidelne obden si je myju, takze nevim o co vam jde, brejle mam, notebook mam, triko dimmu nemam (ale mam par CoB a HammerFall tak by to snad az tak nevadilo, vam to prijde stejne vsechno stejny), nesmrdim (dokonce ani nejakym uzasnym parfemem typu Dolce & Gabanna apod. ktery citis na sto metru na ulici)... nevim co proti tomu mas, znam hip hopery co maji dlouhé vlasy, nosi brejle a maj notebooky... jediny v cem se lisime jsou hadry a znacka parfemu (uznavam ze se najdou metalisti co smrdi, ale hoperi snad ne?)...
shrnuti:
Hip hopMetalVlasy -
jakékoliv -
jakékolivBrýle -
povolené -
povolenéTrika -
Horsefeathers, Fallen apod. -
Trika oblíbených kapelzbytek je víceméně volitelný, nevím o co vám furt jde... kdybysme kutili do vašich bab a vy do našich tak bych chápal že si chcete dát po hubě, ale pokud vím tak vám se naše nelíbí a nám ty vaše příjdou většinou moc povrchní...