d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > -- Mam Dotaz Ohledne Sve Vahy --
Prev1456789Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Nov 8 2007 02:04pm
Quote (Sentinel4 @ Thu, Nov 8 2007, 08:44pm)
ok, zabit.


ok. ^^
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Nov 8 2007 02:21pm
Quote (Sobcz @ Thu, Nov 8 2007, 08:04pm)
ok. ^^


to pise tvuj duch?
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Nov 8 2007 02:22pm
Quote (Sentinel4 @ Thu, Nov 8 2007, 09:21pm)
to pise tvuj duch?


duch, duch na co mam asi sluch ?
je tu dost puch,
du zabít pár much !
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Nov 8 2007 02:26pm
Quote (Sobcz @ Thu, Nov 8 2007, 08:22pm)
duch, duch na co mam asi sluch ?
je tu dost puch,
du zabít pár much !


duchy nech napokoji
a radsi bez do sebe
mouchy posli doprdele.
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Nov 8 2007 02:27pm
Quote (Sentinel4 @ Thu, Nov 8 2007, 09:26pm)
duchy nech napokoji
a radsi bez do sebe
mouchy posli doprdele.


tady se snad někdo směje ? táhni vole doprdle !
edit:
Když sem vešel do kuchyně,
seděla tam ňáká svině,
měla velký štěstí,
že dostala jenom pěstí !

This post was edited by Sobcz on Nov 8 2007 02:28pm
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Nov 8 2007 02:32pm
Quote (Sobcz @ Thu, Nov 8 2007, 08:27pm)
tady se snad někdo směje ? táhni vole doprdle !
edit:
Když sem vešel do kuchyně,
seděla tam ňáká svině,
měla velký štěstí,
že dostala jenom pěstí !


a mam se Te jako bat?
Tahni odkud jsi prisel, stodulky
tam kde jsi hoveni kral.
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Nov 8 2007 03:24pm
Quote (Sentinel4 @ Thu, Nov 8 2007, 09:32pm)
a mam se Te jako bat?
Tahni odkud jsi prisel, stodulky
tam kde jsi hoveni kral.


Ja sem Sob a kdo je víc ?! -.-
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Nov 8 2007 03:37pm
Quote (Sobcz @ Thu, 8 Nov 2007, 23:24)
Ja sem Sob a kdo je víc ?! -.-


njaguar maybe? smile.gif
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Nov 8 2007 03:48pm
Quote (Sobcz @ Thu, Nov 8 2007, 09:24pm)
Ja sem Sob a kdo je víc ?! -.-


chces se bit?
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Nov 8 2007 03:50pm
Quote (Sentinel4 @ Thu, Nov 8 2007, 10:48pm)
chces se bit?


ne mam tady drahy vozy, mam tady luxusni kozy..
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1456789Next
Add Reply New Topic New Poll